Catering dietetyczny Zabierzów - Ranking

Dietific

Średnia 4.97 z 52 opinii

Dietific to catering dietetyczny i jednocześnie poradnia zdrowego odżywiania prowadzone przez jedną z najbardziej renomowanych ekspertek w Krakowie. Dzięki swojemu doktoratowi z technologii żywności i żywienia człowieka oraz pracy na Uniwersytecie, pani doktor dietetyk ma stały dostęp do najnowszych wyników badań naukowych, co z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy. Każdy Klient to indywidualne podejście i indywidualna diagnoza, która oparta jest na najnowszych odkryciach naukowych.

Dietific to nowoczesny catering dietetyczny klasy premium uzbrojony w najnowsze technologie, które umożliwiają skomponowanie indywidualnej diety z dokładnością co do kalorii i grama w serwowanych posiłkach.

 • Dieta Active: od 60 zł
 • Dieta Mama: od 50 zł
 • Dieta Minus: od 50 zł
 • Dieta Niskoglikemiczna: od 40 zł
 • Dieta Zdrowa Energia: od 40 zł

LightBox

Średnia 4.40 z 52 opinii

LightBox to jedna z pierwszych ogólnopolskich firm na rynku cateringu dietetycznego. Choć firma ma swoją siedzibę główną w Gdańsku, to oferuje catering pudełkowy w ponad 60 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Dodatkowo w okresie wakacyjnym LightBox rozszerza swój zasięg o kilkanaście miejscowości nadmorskich.

Oferta firmy jest bardzo przejrzysta i standardowa. Cztery pakiety (zbilansowana dieta standardowa, dieta wegetariańska, bez ryb, a także bez glutenu), a każdy z nich dostępny w pięciu wariantach kalorycznych (1000, 1200, 1500, 2000, 2500).

LightBox posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 • Dieta Gluten&Lactose Free: od 40 zł
 • Dieta No Fish: od 38 zł
 • Dieta Optimum: od 38 zł
 • Dieta Vege: od 38 zł

FitMe

Średnia 4.13 z 8 opinii

FitMe to catering dietetyczny w Krakowie, jakiego jeszcze nie było! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół ułoży specjalnie dla Ciebie zdrową dietę, która sprawdzi się zarówno jako dieta domowa, jak i pożywny zestaw do pracy. Nasze posiłki przygotowujemy zawsze ze świeżych, naturalnych, sezonowych produktów - wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych dań. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Codziennie nasz zespół dokłada wszelkich starań aby menu naszego fit cateringu było urozmaicone a posiłki smaczne i zdrowe! Z nami osiągnięcie wymarzonego celu oraz utrzymanie go będzie kojarzyło się wyłącznie z przyjemnością! Nie czekaj więc i zadbaj o to co najważniejsze. zadbaj o siebie! O swój wygląd a przede wszystkim zdrowie!

 • Dieta Bezglutenowo-bezlaktozowa: od 48,50 zł
 • Dieta Klasyczna: od 48,50 zł
 • Dieta Wegańska: od 20 zł
 • Dieta Wegetariańska: od 48,50 zł

Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl