Pomoc dotycząca hasła
Podaj adres e-mail, który został użyty do założenia Twojego konta w Cateromarket:
Jeśli podany adres e-mail () został użyty do założenia konta w Cateromarket, wysłaliśmy właśnie wiadomość z instrukcjami zmiany hasła.
  1. Cateromarket
  2. Diety pudełkowe
  3. Dieta pudełkowa bez ryb

Dieta pudełkowa bez ryb – wyklucz ryby jeśli ich nie lubisz

Dieta bez Ryb jest w pełni zbilansowaną odmianą diety typu Standard i jest polecana jako alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za rybami i owocami morza.

Jest to dieta dla wszystkich tych, którzy pragną się smacznie i zdrowo odżywiać i nie mają potrzeby wnikliwego liczenia kalorii. Diety bez ryb, podobnie jak diety typy Standard są odpowiednio zbilansowane i oparte o obowiązujące zasady zdrowego żywienia, co gwarantuje pokrycie dziennego zapotrzebowania na energię oraz dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dzięki odpowiednim proporcjom pomiędzy białkami, węglowodanami, a zdrowymi tłuszczami, dieta stanowi swojego rodzaju paliwo dla naszego organizmu i zapewnia dobre samopoczucie przez cały dzień. Pełnowartościowe jedzenie, które dostajemy, jest bogate w niezbędne witaminy i minerały, dzięki czemu zwiększa odporność na infekcje, opóźnia procesy starzenia, a także poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci.

Autor:

Łukasz Sot

Łukasz Sot - niezależny ekspert ds. cateringu dietetycznego, współzałożyciel serwisu Cateromarket.pl

Entuzjasta zdrowego odżywiania i holistycznego rozwiązywania problemów. W życiu hołduje zasadzie, że nie ma drogi na skróty i że nie ma - niestety - uniwersalnej diety cud. Na każdym kroku powtarza, że szczupła sylwetka jest „efektem ubocznym” dobrze dobranej diety, którą należy stosować przez całe życie. Jest przeciwnikiem bezmyślnego odchudzania i drakońskich diet redukcyjnych, które mogą prowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych w zamian oferując, tylko chwilową, poprawę wyglądu. Fan zdrowych tłuszczów, sceptycznie nastawiony do węglowodanów, zwłaszcza prostych. Nigdy nie kupuje produktów spożywczych, w których składzie znajdują się cyfry i słowa, których nie potrafi wymówić.