Oferta dla firm

Oferta dla firm

Zobacz jak możemy rozwinąć Twój biznes

COVID-19
Reklama
Usługi marketingowe
Stowarzyszenie
Transport cateringu
Pomocne Pudełko
Surowce spożywcze
Oferty pracy
W związku ze znacznym wzrostem zakażeń COVID-19 w Polsce, wzrosło ryzyko infekcji w poszczególnych zakładach produkcyjnych. Oznacza to zwiększone ryzyko zatrzymania produkcji w takim przypadku. Taka sytuacja wiązałaby się ze stratami, jak również wpłynęłaby na reputację Państwa biznesu, co mogłoby się przełożyć na lojalność klientów obecnych i zainteresowanie zakupem diet ze strony klientów nowych.
Cateromarket oferuje Państwu pomoc. W ramach Stowarzyszenia Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego, którego jesteśmy współzałożycielem oferujemy wsparcie w przygotowaniu Planu Ciągłości Działania w sytuacji awaryjnej (business continuity plan) związanej z koniecznością zamknięcia produkcji.
Z inicjatywy Stowarzyszenia powstało grono POMOC WZAJEMNA złożone z firm gotowych do natychmiastowego przejęcia produkcji innych cateringów zmuszonych do czasowego zaprzestania pracy i posiadamy już kilka pierwszych zakładów gotowych do takiej współpracy z podpisanymi umowami.
Zapraszamy do dołączenia do tej grupy wszystkie firmy cateringowe: zarówno te które chcą się zabezpieczyć na wypadek sytuacji awaryjnej, jak i te, które mają gotowość do przejęcia produkcji od innych cateringów.
WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE
Aplikacja do Programu POMOC WZAJEMNA zajmuje 2 minuty, a może uratować ciągłość działania Twojej firmy w sytuacji awaryjnej.

DLACZEGO WARTO?
1.W przypadku zatrzymania produkcji w zakładzie własnym mają Państwo możliwość błyskawicznego przeniesienia jej do jednego z zakładów Programu POMOC WZAJEMNA
2.W przypadku pojawienia się zapotrzebowania ze strony innych zakładów mają Państwo możliwość podjęcia produkcji na rzecz innych cateringów
3.
Program POMOC WZAJEMNA jest koordynowany przez Cateromarket i Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego:
  • zapewniamy wsparcie w obsłudze dokumentowej związanej z koniecznością podpisania stosownych umów między firmami w przypadku przejęcia produkcji.
  • pomagamy na miarę naszych możliwości w procesie logistycznym
  • zapewniamy całkowitą poufność - zebrane dane nie zostaną przekazane żadnym innym podmiotom zewnętrznym, jak również skontaktujemy potrzebujące firmy w modelu 1:1
  • program już działa i pierwszej firmy są zabezpieczone na wypadek sytuacji awaryjnej i mają podpisane stosowne umowy.

Jesteśmy pierwszą i największą na polskim rynku wyszukiwarką firm oferujących catering dietetyczny i diety pudełkowe.

Powstaliśmy po to aby pomóc Klientom w wyborze odpowiedniej diety, ale jednocześnie po to, aby pomagać Twojemu biznesowi w dotarciu do Klienta i w rozwoju biznesu na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się kilkukrotnie zwiększyć liczbę osób zamawiających codziennie diety z dowozem do domu lub biura.
DOTARCIE DO
PONAD 100 000
UŻYTKOWNIKÓW

Sprawdź, co możesz zyskać

Nowi klienci
Opinie o twojej firmie
Kanał dotarcia i sprzedaży
Recenzje ekspertów
Consulting biznesowy
Dostęp do danych o rynku

Z nami osiągniesz więcej

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami poniżej:

Pisali o nas m.in.