Cateromarket - Jak powstał serwis


O nas


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Powstaliśmy po to aby pomóc Klientom w wyborze odpowiedniej diety, ale jednocześnie po to, aby pomagać firmom w dotarciu do Klienta i w rozwoju biznesu na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego (nie tylko „dla bogaczy”). Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się kilkukrotnie zwiększyć liczbę osób zamawiających codziennie diety z dowozem do domu lub biura.

Firma Cateromarket publikuje oferty cateringów dietetycznych w wyszukiwarce bezpłatnie oraz daje możliwość samodzielnego zarządzania ofertą poprzez dedykowany panel administracyjny. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami tutaj.

Pozdrawiamy,

Łukasz Sot , Robert Androsz - założyciele serwisu.

o nas