Dieta Optimum - Oferta Ceny Opinie na Cateromarket.plDieta Optimum


Dieta Optimum

5.0 Smak posiłku

5.0 Estetyka podania

5.0 Jakość składników

5.0 Różnorodność dań

4.0 Pudełko

5.0 DostawaCatering dietetyczny - podstawowe informacje

Przykładowe Menu: Standard (Zmień)


Co wyróżnia nasz catering dietetyczny:

Misja naszej firmy jest prosta: Sprawić, by klienci korzystający z oferty osiągnęli odpowiednią, satysfakcjonującą masę ciała. Ponadto podczas korzystania z naszych usług nabyli odpowiednie nawyki żywieniowe, zapewniające im utrzymanie efektów odniesionego sukcesu. 


Pragniemy również przekonać naszych klientów, że dieta z dostawą do domu będzie pozytywna zmiana w ich życiu, przynoszącą wiele ciekawych smaków, rozbudzającą zmysły i ciekawość świata. A przy okazji stanie się doskonałym narzędziem w walce ze zbędnymi kilogramami oraz sprzymierzeńcem w trosce o zdrowie i atrakcyjny wygląd. Oferta skierowana jest do osób bez ograniczeń wiekowych, które pragną zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe, zredukować masę ciała, poprawić swój stan zdrowia, wygląd sylwetki oraz do tych, którzy chcą utrzymać prawidłową wagę, zdrowo się odżywiać lecz brakuje im na to czasu. 

Catering dietetyczny, przygotowywany przez naszych specjalistów, to usługa z której mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Warszawy. Gotowe i odpowiednio zapakowane posiłki dowozimy pod wskazany adres, aby cieszenie się ich wyjątkowym smakiem było dla Państwa stałym elementem każdego dnia. Dla nas tanio?oznacza również smacznie.

Dieta pudełkowa - Oceń i wystaw opinie

Korzystałeś z cateringu dietetycznego Dieta Optimum? Jak ich oceniasz? Pomóż innym użytkownikom serwisu cateromarket.pl i podziel się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy.

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:


Dieta Optimum - opinie Klientów

2017-01-17 07:16:50

(Warszawa)

Dieta: Standard

Ocena: 5

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:

Komentarz:

Jeden z niewielu cateringów, który rzetelnie podchodzi do sprawy. Szybki i łatwy kontakt z biurem, smaczne posiłki. To już któryś z rzędu catering, z którego usług korzystam, i mogę go polecić chociażby z tego względu ze moja dieta nigdy się nie spóźniła co innym się nagminnie zdarzało. Na pochwałę również zasługuje estetyka podania. Jedną rzeczą, która mogłaby ulec zmianie są czarno białe naklejki które nie dodają uroku. Ale moim zdaniem firma jak najbardziej godna polecenia.


Dieta Optimum - szczegółowa oferta

Dieta:

Ilość kcal:

ilość posiłków dziennie:

Cena za 5 dni:

Standard

1000

1200

1500

2000

5

od: 240 do: 270