Droga Mleczna - Oferta Ceny Opinie na Cateromarket.plDroga Mleczna
Catering dietetyczny - podstawowe informacje

Przykładowe Menu: (Zmień)


Co wyróżnia nasz catering dietetyczny:

W Drodze Mlecznej smak spotyka się ze zdrowiem. To wyjątkowy catering, ponieważ oprócz serwisu "pudełek", jednocześnie prowadzimy lokal, w którym można na miejscu sprawdzić smak i jakość naszych dań! 


Catering dietetyczny oparty jest na naukowych podstawach i profesjonalizmie naszego zespołu - począwszy od doradców dietetycznych, dietetyków, psychodietetyków, aż do kucharzy i szefa kuchni. Menu jest ustalane indywidualnie, a potrawy mają ściśle ustalony skład, kaloryczność i gramaturę. Nasze dania - zarówno na wynos, jak i w lokalu - produkowane są z najwyższej jakości składników, od podstaw - nie stosujemy półproduktów, gotowych wyrobów, etc. Pieczywo, w tym bezglutenowe, wypiekamy w lokalu. W warzywa zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. 

Specjalizujemy się w daniach na bazie różnego rodzaju kasz, choć nie tylko. Zawsze mamy do zaproponowania parę specjałów dnia, które możemy swobodnie włączać do ustalonego menu.Opinie i zadowolenie naszych Klientów wskazują na standard naszego serwisu.

W ofercie Drogi Mlecznej znajdziecie zarówno świetnie opracowane podstawowe diety takie jak: BALANCE czy EVERYDAY, jak i szyte na miarę VEGE+GLUTEN/FREE czy też VEGAN+NO SOYA. Istnieje również możliwość zamówienia diet indywidualnych - o określonej wartości kalorii, o charakterze eliminacyjnym,dla osób chorych, etc.

Zapraszamy do wypróbowania gwiezdnych boxów od Drogi Mlecznej :)

Dieta pudełkowa - Oceń i wystaw opinie

Korzystałeś z cateringu dietetycznego Droga Mleczna? Jak ich oceniasz? Pomóż innym użytkownikom serwisu cateromarket.pl i podziel się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy.

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:


Droga Mleczna - opinie Klientów

Nie ma jeszcze opublikowanych opinii.

Droga Mleczna - szczegółowa oferta

Dieta:

Ilość kcal:

ilość posiłków dziennie:

Cena za 5 dni:Brak diet dostępnych w serwisie