Fitness Catering - Oferta Ceny Opinie na Cateromarket.plFitness Catering


Fitness Catering

4.5 Smak posiłku

4.5 Estetyka podania

5.0 Jakość składników

4.0 Różnorodność dań

4.5 Pudełko

5.0 DostawaCatering dietetyczny - podstawowe informacje

Dieta pudełkowa - Oceń i wystaw opinie

Korzystałeś z cateringu dietetycznego Fitness Catering? Jak ich oceniasz? Pomóż innym użytkownikom serwisu cateromarket.pl i podziel się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy.

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:


Fitness Catering - opinie Klientów

2017-01-21 12:57:35

(Warszawa)

Dieta: Inna niż powyższe

Ocena: 5

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:

Komentarz:

Bardzo dobry katering. Elastyczna i terminowa dostawa. Dobrej jakości jedzenie. Mimo tego że monotonne (taką dietę zamówiłem) to bardzo odobrze doprawione. Korzystam od ponad pół roku i ani razu nie zdarzyło się żeby coś było złej jakości. Naprawdę potrafią zdrowe ale mało atrakcyjne rzeczy (typu kasza jaglana) przyrządzić tak żeby było OK. Jedyne czego mógłbym chcieć więcej to różnorodności dań... z drugiej strony jak chciałem bardzo mało węglowodanów, to jest to trudne.


2016-03-13 11:19:45

(Warszawa)

Dieta: Odchudzająca

Ocena: 5

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:

Komentarz:

Witam, Fitness Catering wybrałam po przetestowaniu kilku firm i nie zawiodłam się. To, co mnie zachwyciło, to różnorodność dań (korzystałam przez miesiąc i chyba ani jedna potrawa się nie powtórzyła); dbałość o to, żeby było ciekawie - zdarzały się bardzo ciekawe, niespotykane dotąd przeze mnie propozycje, jak. np. ciasteczka z fasoli. Dbałość o to, żeby było smacznie a także o to, żeby czasem "dietowanemu" dostarczyć małe dietetycznie słodkie "conieco". To bardzo poprawia nastrój. W całym menu zresztą widać podejście, które wyraził w rozmowie telefonicznej ze mną Właściciel (jak sądzę), że dieta odchudzająca nie musi być mdła i niesmaczna. Raz czy dwa razy zdarzyły się małe wpadki z przesolonym posiłkiem lub posiłkiem zbyt ostrym, co zgłosiłam do firmy, ale ogólnie było bardzo smacznie. Doceniam także dbałość o to, żeby nie łączyć w jednym pudełku tego, co wymaga podgrzania, z tym, co podgrzewane być nie powinno. Z przetestowanych przeze mnie firm, Fitness Catering był także firmą serwującą największą ilość warzyw i sałat (co nie znaczy, ze dla mnie wystarczającą) - a z tym każda firma ma problem, którego nie rozumiem. Osoby na diecie naprawdę mogą jeść sporo warzyw. Jedynym tego wytłumaczeniem wg mnie może być koszt i pracochłonność dla firmy cateringowej, a to pewnie w ostatecznym rozrachunku się nie opłaca. Rzeczą, o którą musiałam dodatkowo prosić niestety, to menu, które nie było dostarczane z posiłkiem, ale na moją prośbę bez problemu dostawałam codziennie taką informację mailowo. Dla mnie było ważne, żeby wiedzieć, co jem (tym bardziej, że - jak wspomniałam - niektóre propozycje były dla mnie całkiem nowe, więc chciałam się dowiedzieć, co to jest) :) Kolejnym bardzo ważnym (jak oceniam z perspektywy innych firm) plusem Fitness Cateringu, jest dostosowanie dostawy do preferencji klienta. Można wybrać przedział godzin i bardzo miły Pan Kurier przywozi posiłek punktualnie w tym przedziale. Jest też uważny na prośby, np. - czy można jutro 15 min. wcześniej, bo np. muszę wyjść wcześniej do pracy. To wydawałoby się oczywiste, a jednak nie każda firma dostosowuje godziny dostawy do preferencji i możliwości klienta (miałam firmę, która dostarczała posiłek o 2 godzinie w nocy bez żadnych możliwości zmiany tego schematu - widocznie firma nastawiona na klienta "apartamentowego", gdzie bezpiecznie na recepcji można zostawić posiłek przez całą dobę). Tak więc ostatecznie - bardzo polecam :)


Fitness Catering - szczegółowa oferta

Dieta:

Ilość kcal:

ilość posiłków dziennie:

Cena za 5 dni:

Bezglutenowa

0

5

od: 400 do: 400


Bezmleczna

0

5

od: 320 do: 320


Dla Aktywnych

2200

2500

2800

3000

3500

5

od: 360 do: 360


Niskocholesterolowa

0

5

od: 320 do: 320


Wege

1000

1200

1500

1800

5

od: 265 do: 320


Zdrowa na co dzień

1600

1800

2000

5

od: 320 do: 320


Zdrowe Odchudzanie

1000

1200

1500

5

od: 265 do: 265


Zestaw tradycyjny 3 posiłki

0

3

od: 230 do: 230