Macro Bios Bar - Oferta Ceny Opinie na Cateromarket.plMacro Bios Bar


Macro Bios Bar

4.0 Smak posiłku

4.0 Estetyka podania

3.7 Jakość składników

3.7 Różnorodność dań

5.0 Pudełko

2.3 DostawaCatering dietetyczny - podstawowe informacje

Informacje i dane kontaktowe:

Catering posiada certyfikaty:

celiaka menu bez glutenu

Co wyróżnia nasz catering dietetyczny:

Co nas wyróżnia:

 • Jesteśmy pionierskim cateringiem makrobiotyczny z kuchnią 5-ciu Przemian ? istniejemy od stycznia 2011 r.
 • Mamy duży udział certyfikowanych składników ekologicznych
 • Używamy certyfikowanych produktów bezglutenowych
 • Wozimy własne warzywa z biodynamicznej uprawy na Mazurach
 • Kupujemy warzywa i owoce produkowane z udziałem probiotycznych mikroorganizmów
 • Gotujemy od podstaw z 1-składnikowych produktów, na świeżo, tego samego dnia
 • Używamy zapomnianych warzyw, ziół i kwiatów jadalnych np. topinambur, jarmuż, pasternak, skorzonerę, pokrzywę, czarny bez i wiele innych
 • Restrykcyjnie nie używamy dodatków chemicznych, produktów GMO, mrożonek i półproduktów
 • Jako jedyni w Polsce ciepłe posiłki dostarczamy w termosie
 • Sami pieczmy chleb, kisimy warzywa, robimy ocet jabłkowy i inne wartościowe przetwory
 • Gotujemy dla osób chcących się zdrowo odżywiać oraz z chorobami cywilizacyjnymi: nowotworami, cukrzycą, celiakią i alergiami.

  W Macro Bios Barze przywiązujemy dużą wagę do jakości serwowanego jedzenia oraz pozyskiwanych surowców, jeśli to tylko możliwe pochodzenia ekologicznego, jak i do sposobu przyrządzania posiłków, tak aby smakowitość szła w parze z pożywnością, a serwowane dania były ucztą dla podniebienia i oka. 
  W naszej kuchni opieramy się na zbożach (mąki z pełnego przemiału, kasze, ryże), fasolach i grochach (odpowiednio przygotowywanych, by były lekko strawne i nie powodowały wzdęć), warzywach (korzennych, bulwiastych i liściastych w odpowiedniej proporcji), kiszonkach, owocach, pestkach i orzechach, na szerokiej gamie przypraw i ziół oraz na najbogatszych w mikro- i makroelementy glonach.

  Dbamy o to, by posiłki były odpowiednio zbilansowane pod względem proporcji składników, tak aby dostarczyć organizmowi wszystkiego co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Gotując stosujemy techniki, które są właściwe i maksymalizujące efekt zdrowotny i energetyczny ? płyty elektryczne, kuchenki mikrofalowe, naczynia pokryte teflonem jako wyjątkowe niezdrowe mają u nas zakaz wstępu! Gotowe posiłki dostarczamy ciepłe w specjalnych termosach tak, aby nie było potrzeby ich odgrzewania, co niszczy wartość odżywczą.

  W naszej kuchni opieramy się o rodzimą makrobiotykę, elementy medycyny chińskiej (gotowanie według 5-ciu Przemian) i elementy medycyny indyjskiej (Ajurweda), trzy filozofie zasadzające się na fundamencie życia w zgodzie z Naturą.

Dieta pudełkowa - Oceń i wystaw opinie

Korzystałeś z cateringu dietetycznego Macro Bios Bar? Jak ich oceniasz? Pomóż innym użytkownikom serwisu cateromarket.pl i podziel się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy.

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:


Macro Bios Bar - opinie Klientów

2017-09-24 23:12:10

(Inne niż powyższe)

Dieta: Bezglutenowa

Ocena: 2

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:

Komentarz:

Jeżeli ktoś nie jest pozerem, a choruje na celiakię to nie powinien z tego korzystać. Katering zamówiony na dwa dni imprezy firmowej w Jadwisinie bez możliwości zakupienia czegokolwiek w najbliższej okolicy nie wspominając o produktach bez glutenu. Efekt? Dwa dni głodu. Pierwszego dnia pomylili ulicę w Warszawie z ulicą w Jadwisinie (sic!) - po kontakcie jedzenie dowiózł dalej uber... Drugiego dnia poinformowano, że posiłek zostanie dowieziony dopiero na 12 (w tym śniadanie), a w efekcie jedzenie wylądowało w jakimś punkcie rowerowym w Warszawie i należało je przewieźć samodzielnie z Warszawy do Jadwisina. Skutkiem tego śniadanie zjedzone dopiero o 16... Takie doświadczenia wyraźnie wskazują, że firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a jednocześnie ma w głębokim poważaniu osoby z celiakią, bo jakby rozumiała sytuację osoby z celiakią to nigdy by tego nie zrobiła. Świeżość produktów też wątpliwa, bo doręczone na 16 śniadanie następnego dnia o 8 rano nie było już zdatne do spożycia.


2017-06-19 18:34:39

(Warszawa)

Dieta: Energy Line Bez Glutenu

Ocena: 5

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:

Komentarz:

Polecam wszystkim tym, którzy chcą wyeliminować lub mocno ograniczyć mięso. Pomimo, że nie wybrałem opcji wegetariańskiej, to i tak często zdarzały się dni bezmięsne. Nie traktuję tego jako zarzut, bo akurat na dobre mi to wyszło, ale warto o tym napisać, bo zapaleni mięsożercy mogą być niezadowoleni. Choć ani razu za mięsem nie tęskniłem, także czapki z głów przed kucharzem. Nie trafiło się w zasadzie ani jedno danie, które byłoby słabiej jakości lub niesmaczne. Ciekawe kompozycje ze strączkami, grzybami czy tofu. Świetne zupy. Naprawdę pycha. Jedyny mój zarzut to śniadania. Były one robione zawsze na słodko i robione na to samo, a przynajmniej na bardzo podobne "kopyto". Po kilku tygodniach zdecydowanie mogą się znudzić. I właśnie za śniadania odejmuję jedną gwiazdkę. Kolejna gwiazdka w dół to dostawa, choć równie dobrze można by nie odejmować wcale lub odjąć wszystkie gwiazdki w zależności od preferencji. Posiłki nie są dostarczane ani rano ani wieczorem, ale okolicy południa. Ma to swoje zalety, ponieważ zaczyna się od cieplutkiego, świeżutkiego i pysznego obiadu. Ale w przypadku opóźnionej dostawy jest ryzyko głodówki. Ponadto obiady są przywożone w termosie i w pojemnikach wielokrotnego użytku, co oznacza, że wypada je umyć i oddać kierowcy następnego dnia przy kolejnej dostawie (taka wymiana stare za nowe). Nie wszystkim leniuszkom może to być na rękę aby myć, choć wiem, że Macrobios nie robi dużo problemów jakby się oddało brudne pojemniki. Ale pewien poziom klasy wypada przecież zachować, więc uznaję, że pojemniki należy myć, a więc może to być dla niektórych minus.

Zdjęcia:


2016-05-20 10:49:16

(Warszawa)

Dieta: Slim Line

Ocena: 5

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:

Komentarz:

Jedzenie to kulinarny majstersztyk, po prostu poezja. Uwielbiam i za nic nie zamieniłabym na inny catering. Jeśli chodzi zatem o jedzenie to "szóstka z plusem". Natomiast z punktu widzenia klientów uważam, że jest też wielki minus. Chodzi mianowicie o dostawy posiłków. Posiłki są dowożone teoretycznie między 12, a 14. W praktyce zdarzyło się że była to 15:30. Więc trochę to nielogiczne żeby zamawiać jedzenie na cały dzień, które przywożą po południu. No chyba, że ktoś dzisiejsze śniadanie dowiezione o 14 będzie jadł jutro i tak przez kolejne dni i tygodnie będzie te posiłki przesuwał. Wtedy może miałoby to sens. Mimo wszystko ja jako klient chciałabym mieć posiłki na cały dzień zaraz po przebudzeniu i nie chciałabym ryzykować, że będę ponad pół dnia chodziła głodna jeśli przez korki w Warszawie obiad dojedzie o 16:00, a nie o 12:00. Uwielbiam firmę Macro Bios Bar i życzę im poprawy w obszarze logistycznym, bo na pewno dużo przez to tracą :) Jak to poprawią to będą już bez wątpienia cateringiem idealnym :)


Macro Bios Bar - szczegółowa oferta

Dieta:

Ilość kcal:

ilość posiłków dziennie:

Cena za 5 dni:

Bezglutenowa

1800

2200

4

5

od: 340 do: 375


Energy Line

1800

2200

4

5

od: 325 do: 355


Energy Line Bez Glutenu

1800

2200

4

5

od: 340 do: 375


Energy Line Wegański

1800

2200

4

5

od: 340 do: 375


Slim Line

1300

1500

4

5

od: 295 do: 315


Standard

1800

2200

4

5

od: 325 do: 355


Aktualne promocje:

Tydzień testowy
Zamów 5 obiadów, zapłać za 4, a 1 dostaniesz gratis!
Rabat 37 zł
dotyczy linii ENERGY LINE


Poleć nas znajomemu
Gdy polecisz nas nowemu Klientowi i złożysz kolejne zamówienie dostaniesz obiad gratis!
Rabat 37 zł
dotyczy linii ENERGY LINE i SLIME LINE