Smakoszewo - Oferta Ceny Opinie na Cateromarket.plSmakoszewo


Smakoszewo


Catering dietetyczny - podstawowe informacje

Przykładowe Menu: NO Gluten (Zmień)


Co wyróżnia nasz catering dietetyczny:

Witamy wszystkich Serdecznie zarówno tych, którzy są tu przez chwilę jak i tych, którzy są już naszymi klientami. Smakoszewo.pl powstało z potrzeby chwili, to znaczy czasów, w których przyszło nam żyć oraz by sprostać życiu w ciągłym jego zaganianiu.

Smakoszewo.pl to właściwe miejsce i Partner do współpracy dla tych wszystkich, którzy cenią sobie swój prywatny czas oraz tych, którzy chcą zdrowo żyć. Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianą dietetyką czyli zdrowym żywieniem. Świadczy  również usługi z zakresu organizacji uroczystości domowych, począwszy od przygotowania dla Państwa posiłku do domu, a skończywszy na jego serwowaniu u klienta. Z gastronomią i dietetyką związani jesteśmy od wielu lat posiadając odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, jak również wykształcenie.

Naszą firmę cechuje staranność i dbałość wykonania wszystkich produktów, a także wysoki poziom doboru jakości produktów, z których wykonujemy nasze zamówienia. Nad całością przedsięwzięcia czuwają pasjonaci zdrowego żywienia i ciekawych pomysłów kulinarnych oraz dietetyk stanowiskowy pracujący w naszej firmie, kontrolujący indywidualnie przebieg diet dla każdego z naszych klientów.

Ponad to wykwalifikowana kadra kucharska dokona tego, z czego będziecie Państwo mieli ogromną satysfakcję wydając pieniądze w naszej firmie.

Zapraszamy Serdecznie

Catering dietetyczny Smakoszewo.

Dieta pudełkowa - Oceń i wystaw opinie

Korzystałeś z cateringu dietetycznego Smakoszewo? Jak ich oceniasz? Pomóż innym użytkownikom serwisu cateromarket.pl i podziel się swoimi doświadczeniami. Dziękujemy.

Smak posiłku:

Jakość składników:

Różnorodność dań:

Estetyka podania:

Pudełko:

Dostawa:


Smakoszewo - opinie Klientów

Nie ma jeszcze opublikowanych opinii.

Smakoszewo - szczegółowa oferta

Dieta:

Ilość kcal:

ilość posiłków dziennie:

Cena za 5 dni:

NO Gluten

1500

1800

5

od: 310 do: 310


Pro Active Live

2300

2700

5

od: 340 do: 350


Pro Life

1200

1500

1800

5

od: 275 do: 275


Pro Mama

2400

2600

5

od: 320 do: 325


Wege

1200

1500

1800

5

od: 275 do: 275


Aktualne promocje:

Dla wszystkich nowych klientów 3 dni GRATIS! Przy podpisaniu umowy miesięcznej.
Promocja! We wrześniu zestaw próbny tylko 39 zł ! Nie czekaj i sprawdź, jak smaczne może być odchudzanie. Zamów catering dietetyczny już dziś !
Zamawiaj pod jeden adres, a otrzymasz 5 % upustu na swoją dietę. Upust obowiązuje przy minimum 2 zamówieniach oraz co najmniej 2 tygodniach diety.