Ranking cateringów dietetycznych (Grudziądz)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Grudziądz

Wybierając LightBox masz pewność, że jesz zdrowo, a przy tym cieszysz się smakiem kuchni śródziemnomorskiej. LightBox jako jedyny catering dietetyczny na rynku ma rekomendację Instytutu Żywności i Żywienia. Zanim zamówisz, możesz sprawdzić menu na 4 tygodnie do przodu i obejrzeć zdjęcia posiłków oraz zapoznać ... (czytaj więcej)

 • Dieta Lactose Free: od 54 zł
 • Dieta No Fish: od 52 zł
 • Dieta Optimum: od 58 zł
 • Dieta Slim Optimum: od 52 zł
 • Dieta Vege: od 52 zł

Catering dietetyczny Restauracji Bodega to codzienne 5 świeżych, zdrowych posiłków przygotowanych w porozumieniu z dietetykiem - Klaudią Ziółkowską, specjalistką w dziedzinie odżywiania. Przygotowane przez nas potrawy są niskokaloryczne, posiadają wszystkie niezbędne dla organizmu minerały, błonnik, a także cenne witaminy... (czytaj więcej)

 • Dieta Standard: od 50 zł

Kierujemy się mottem, iż tworzymy catering dla wymagających. Wszystkie produkty z których komponowane są posiłki są najwyższej jakości. Osobiście dba o to właściciel firmy, Jakub Kukuła, który czuwa aby dostarczane posiłki były na bardzo wysokim poziomie kulinarnym. Jak sam mówi: Zespół Kukuła Healthy Food szuka... (czytaj więcej)

 • Dieta Active: od 62 zł
 • Dieta Gluten-free: od 59 zł
 • Dieta Optimal: od 54 zł
 • Dieta Vege: od 54 zł
 • Dieta Vege + Fish: od 54 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Grudziądzu


Branża gastronomiczna w Grudziądzu dopiero się rozwija, jednak mieszkańcy miasta już teraz mogą korzystać z wielu ciekawych opcji. Dużą popularnością w mieście cieszy się catering dietetyczny, niezwykle ciekawa opcja, która pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na samodzielnym przygotowywaniu posiłków.

Catering dietetyczny w Grudziądzu dostępny jest w bardzo atrakcyjnych cenach, już od 49 złotych dziennie otrzymamy zestaw kilku pełnowartościowych dań! Każdy posiłek jest bardzo dobrze zaplanowany, tak aby dostarczał nam niezbędnych witamin i mikroelementów. Poza tym kucharze dokładaj starań, aby posiłki były bardzo smaczne.

Dieta pudełkowa - Grudziądz


Osoby, które zainteresowała dieta pudełkowa w Grudziądzu, mają do dyspozycji kilku różnych usługodawców. Ich oferta skierowana jest nie tylko do miłośników diet tradycyjnych. Również klienci eliminujący konkretne składniki i alergeny ze swoich codziennych posiłków znajdą odpowiednią opcję dla siebie.

Można wybierać pośród diet wegetariańskich, bezglutenowych, redukcyjnych czy pozbawionych laktozy. Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, czy odchudzających się. Usługodawcy pozwalają klientom samodzielnie określić dzienną kaloryczność zamawianych dań, a także ilość posiłków w ciągu dnia.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl