Ranking cateringów dietetycznych (Kalisz)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Kalisz

Juice by Przełom w Odżywianiu to nowa marka, która powstała jako uzupełnienie znanego i lubianego warszawskiego cateringu - Przełomu w Odżywianiu. Juice by Przełom to kuracje sokowe stworzone z myślą o oczyszczeniu i odżywianiu organizmu, a także poprawie jego ogólnej kondycji. Ten sposób odżywiania pozwala odzysk... (czytaj więcej)

 • Dieta detoks sokowy #basic: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #hardcore: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #soft: od 129 zł

Jesteśmy zespołem, który połączyła wspólna pasja - pasja do zdrowej kuchni. Tworząc nasz koncept, przyświecał nam jeden cel - sprawić, by zdrowa i smaczna kuchnia nie wymagała poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego w kuchni, ale była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Dużą uwagę ... (czytaj więcej)

 • Dieta Lite: od 0 zł
 • Dieta Natural: od 52 zł
 • Dieta Natural Lite: od 55 zł
 • Dieta Natural Vega: od 52 zł
 • Dieta Office Time: od 41 zł

To catering dietetyczny, który wyróżnia się na tle konkurencji jakością i skalą. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z najbardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać nie... (czytaj więcej)

 • Dieta Care: od 59 zł
 • Dieta Detox Me: od 120 zł
 • Dieta Diabetic: od 60 zł
 • Dieta Fajter: od 63 zł
 • Dieta Fit: od 58 zł

Jesteśmy firmą, która dba przede wszystkim o klienta i jego potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były nie tylko zdrowe, ale również smaczne. Gotujemy dla Ciebie i dla siebie, więc możemy na bieżąco kontrolować jakość posiłków.

Naszym priorytetem jest przygotowywanie posiłków ze świ... (czytaj więcej)

 • Dieta Standard: od 39 zł

Zamysłem do stworzenia Zdrowego pudełka było połączenie wiedzy dietetycznej wraz z zamiłowaniem do gotowania. Dzięki nam możesz każdego dnia otrzymywać smaczne i dietetyczne posiłki, które przyczynią się dodatkowo do utraty kilogramów. W naszych daniach wykorzystujemy produkty o najwyższej jakości, łączone w odpowiedni ... (czytaj więcej)

 • Dieta Bezglutenowa: od 46 zł
 • Dieta Standard: od 41 zł

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że aby właściwie skomponować i zbilansować całodzienny jadłospis, potrzeba czasu, wiedzy i wysiłku... a tego w przerwie między spotkaniem biznesowym, a treningiem czy wizytą w urzędzie, nam często brakuje. Projekt Pudełko powstał z miłości do dobrego jedzenia i chęci dzielenia si... (czytaj więcej)

 • Dieta Bezglutenowa: od 49 zł
 • Dieta Sport: od 55 zł
 • Dieta Standard: od 45 zł
 • Dieta Wege + Ryba: od 45 zł

Nie masz czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków? Dobrze trafiłeś! Specjaliści Liczymy Kalorie dzięki swojej wiedzy przygotują dla Ciebie zbilansowaną dietę pudełkową, która nie tylko w odpowiedni sposób zaspokoi zapotrzebowanie na substancje odżywcze, ale także oczaruje Twoje kubki smakowe. Dzięki nam zadbasz o siebie... (czytaj więcej)

 • Dieta Standard: od 39 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Kaliszu

Kalisz - drugie co do wielkości miasto Wielkopolski oraz historyczna stolica tego regionu - to wyjątkowo szybko rozwijający się rynek, otwarty na różne innowacje. W tym również dietetyczne. Zapracowani mieszkańcy Kalisza mogą między innymi skorzystać z usług cateringu dietetycznego, w tym coraz popularniejszej diety pudełkowej.

Dieta w pudełku to idealna propozycja dla osób, które dbają o jakość spożywanych posiłków, ale często muszą wybierać pomiędzy zdrowym trybem życia, a czasem na inne zajęcia. Dzięki diecie pudełkowej dopasowanej do Twoich potrzeb już nie będziesz musiał iść na kompromisy w kwestiach zdrowia! W wyszukiwarce Cateromarket znajdziesz listę firm cateringowych działających w Kaliszu, spośród których bez problemu wybierzesz tę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Wybierz właściwą dietę

Jedną z wielu zalet cateringu dietetycznego jest możliwość wyboru diety idealnie dopasowanej do naszych potrzeb. Interesuje Cię dieta wegetariańska, wegańska? Szukasz jadłospisu opartego w głównej mierze o dania z ryb? A może masz ochotę wypróbować modną i zdrową dietę paleo?

Nie ma problemu! Większość firm świadczących usługi cateringu dietetycznego oferuje swoim klientom możliwość przeprowadzenia wywiadu z dietetykiem, dzięki czemu zyskujesz możliwość ustalenia jadłospisu, który będzie nie tylko odpowiadał Twoim preferencjom smakowym, ale również będzie korzystny dla Twojego zdrowia!

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl