Ranking cateringów dietetycznych (Mogilany)

Dietific

Średnia 4.97 z 52 opinii

Dietific to catering dietetyczny i jednocześnie poradnia zdrowego odżywiania prowadzone przez jedną z najbardziej renomowanych ekspertek w Krakowie. Dzięki swojemu doktoratowi z technologii żywności i żywienia człowieka oraz pracy na Uniwersytecie, pani doktor dietetyk ma stały dostęp do najnowszych wyników badań naukowych, co z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy. Każdy Klient to indywidualne podejście i indywidualna diagnoza, która oparta jest na najnowszych odkryciach naukowych.

Dietific to nowoczesny catering dietetyczny klasy premium uzbrojony w najnowsze technologie, które umożliwiają skomponowanie indywidualnej diety z dokładnością co do kalorii i grama w serwowanych posiłkach.

  • Dieta Active: od 60 zł
  • Dieta Mama: od 50 zł
  • Dieta Minus: od 50 zł
  • Dieta Niskoglikemiczna: od 40 zł
  • Dieta Zdrowa Energia: od 40 zł

FitMe

Średnia 4.13 z 8 opinii

FitMe to catering dietetyczny w Krakowie, jakiego jeszcze nie było! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół ułoży specjalnie dla Ciebie zdrową dietę, która sprawdzi się zarówno jako dieta domowa, jak i pożywny zestaw do pracy. Nasze posiłki przygotowujemy zawsze ze świeżych, naturalnych, sezonowych produktów - wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych dań. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Codziennie nasz zespół dokłada wszelkich starań aby menu naszego fit cateringu było urozmaicone a posiłki smaczne i zdrowe! Z nami osiągnięcie wymarzonego celu oraz utrzymanie go będzie kojarzyło się wyłącznie z przyjemnością! Nie czekaj więc i zadbaj o to co najważniejsze. zadbaj o siebie! O swój wygląd a przede wszystkim zdrowie!

  • Dieta Bezglutenowo-bezlaktozowa: od 48,50 zł
  • Dieta Klasyczna: od 48,50 zł
  • Dieta Wegańska: od 20 zł
  • Dieta Wegetariańska: od 48,50 zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl