Catering dietetyczny Opalenica - Ranking

Wybieramy odpowiednie i smaczne produkty i komponujemy posiłki według zasad współczesnej dietetyki bez konserwatów i sztucznych dodatków.

Catering dietetyczny Enjoy the food w procesie przygotowywania posiłków dba nie tylko o ich kaloryczność, ale również o walory smakowe. 5-daniowe menu dzienne może zatem zawierać takie kąski, jak placuszki bananowo-owsiane z musem malinowym czy sałatkę z młodego szpinaku z granatem i camembertem. Zatem po wyborze odpowiedniej kaloryczności jedyne, co pozostaje, to cieszyć się smacznymi daniami i korzystać z czasu wolnego.

  • Dieta Białkowo - tłuszczowa: od 41,90 zł
  • Dieta Niskopurynowa: od 48 zł
  • Dieta Sport: od 51,90 zł
  • Dieta Standard: od 41,90 zł
  • Dieta Vege: od 41,90 zł

Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl