Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski - Ranking

Fit-Catering

Średnia 4.79 z 14 opinii

Jesteśmy zespołem, który połączyła wspólna pasja - pasja do zdrowej kuchni. Tworząc nasz koncept, przyświecał nam jeden cel - sprawić, by zdrowa i smaczna kuchnia nie wymagała poświęceń i mnóstwa czasu spędzonego w kuchni, ale była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Dużą uwagę przykładamy do jakości naszych potraw, to dlatego zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że dostarczone dania zawsze będą pyszne i świeże.

  • Dieta Lite: od 49 zł
  • Dieta Natural: od 50 zł
  • Dieta Natural Lite: od 50 zł
  • Dieta Natural Vega: od 50 zł
  • Dieta Optimal: od 44 zł

Jesteśmy firmą, która dba przede wszystkim o klienta i jego potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze dania były nie tylko zdrowe, ale również smaczne. Gotujemy dla Ciebie i dla siebie, więc możemy na bieżąco kontrolować jakość posiłków.

Naszym priorytetem jest przygotowywanie posiłków ze świeżych, najwyższej jakości produktów z codziennych dostaw od sprawdzonych dostawców (każdego dnia nasza kuchnia zamawia tylko takie ilości produktów, jakie są niezbędne do przygotowywania diet).

  • Dieta Standard: od 29 zł

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że aby właściwie skomponować i zbilansować całodzienny jadłospis, potrzeba czasu, wiedzy i wysiłku... a tego w przerwie między spotkaniem biznesowym, a treningiem czy wizytą w urzędzie, nam często brakuje. Projekt Pudełko powstał z miłości do dobrego jedzenia i chęci dzielenia się nim z tymi, którzy go potrzebują.

Choć nie ma czegoś takiego, jak uniwersalna dieta, Projekt Pudełko chce wyjść poza to i pokazać, że bez względu na różnice, wszyscy możemy i powinniśmy świetnie się odżywiać. Stworzyliśmy profesjonalne diety wspierające realizację najprzeróżniejszych celów zdrowotnych i sportowych. Bez względu na to, czy chcesz wysmuklić sylwetkę, zbudować masę mięśniową, poprawić kondycję i samopoczucie, Projekt Pudełko Ci w tym pomoże.


Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl