Zdrowy, wygodny i pyszny sposób, żeby zadbać o zdrowie i samopoczucie. Tak! Nasza dieta pudełkowa z dowozem zapewnia dostęp do zdrowych, smacznych dań. Boxy Szczęścia, to catering dietetyczny tworzony przez ludzi pracujących z pasją. Każdego dnia tworzymy dietę z szacunkiem do Klientów i ich zdrowia. Wyłącznie z najwyższej jakości, świeżych produktów. Nasze diety pozwalają cieszyć się pysznymi daniami każdego dnia, nawet gdy nie masz czasu gotować.

Boxy Szczęścia powstały w trosce o ludzi, którzy w natłoku codziennych spraw nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków, ani na pilnowanie kalorii. Nasze diety to rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie swój czas, zdrowie i świetne samopoczucie! Zamów świeże zestawy zbilansowanych posiłków, które codziennie dostarczamy prosto pod drzwi Twojego domu.

Mamy za mało opinii, aby rzetelnie podsumować catering
5,00
19-04-2022
Najlepszy catering! Naprawdę długo szukałam czegoś co będzie dobre pod każdym względem i w końcu się udało! Nie znalazłam żadnych minusów i sama jestem zdziwiona tym faktem bo zazwyczaj w innych firmach zawsze coś było nie tak.. a w Boxach.. tylko SZCZĘŚCIE 🧡
smak, różnorodność, estetyka, składniki, pudełko, opłacalność
Aleksandra, Ostróda
1
0
Poranna dostawa
Catering dostarczany jest w godzinnach porannych. Godziny zależne są od miasta. Catering dostarczany jest w godzinnach wieczornych. Godziny zależne są od miasta.
Dostawy weekendowe
Catering na sobotę i niedzielę dostarczany jest z piątkowym zestawem
Sprawdź czy dostarczamy do Twojego miasta
Wpisz co najmniej 3 litery
Niestety, ten catering nie posiada jeszcze recenzji eksperta
Daj nam znać czy chciałbyś przeczytać recenzję
0