Catering dietetyczny Jak Jeść istnieje na wrocławskim rynku już ponad 6 lat. Swoją historię zaczynał na długo przed tzw. boomem cateringowym jako dostawca żywności dla najbardziej wymagających Klientów - małych dzieci. To właśnie catering dla żłobków i przedszkoli pozwolił firmie Jak Jeść wypłynąć na szerokie wody. Zdrowe i najedzone dzieci to zadowoleni rodzice.

Dzisiaj Jak Jeść to nie tylko baby catering, ale przede wszystkim catering dietetyczny dla wymagających dorosłych. Dzięki stosowaniu innowacyjnej metody gotowania Sous Vide (próżniowa metoda długiego gotowania w niskich temperaturach), posiłki serwowane przez Jak Jeść nie tylko zachowują wspaniały smak i aromat, ale co równie ważne, nie są pozbawione cennych wartości odżywczych.
Mamy za mało opinii, aby rzetelnie podsumować catering
4,85
03-02-2019
Pamiętam dania tej firmy z czasów, gdy dostarczała posiłki do przedszkola moich dzieci. Zawsze zdrowe, świeże, urozmaicone. Teraz zamawiam dla siebie i jestem bardzo zadowolona. Próbuję nowych smaków, ciekawych, dobrze przyprawionych dań. Nie czuję głodu między posiłkami, choć się tego bałam, a waga pięknie spada, w racjonalnym tempie. Codziennie w menu jest coś zdrowo - słodkiego i oprócz znanych potraw z kuchni rodzimej, pojawiają się potrawy orientalne. Dostawy zawsze na czas, kontakt telefoniczny z firmą przyjemny i rzeczowy. Catering zdecydowanie godny polecenia.
smak, różnorodność, estetyka, składniki, pudełko
Anna, Wrocław
0
0
Poranna dostawa
Brak informacji
Dostawy weekendowe
Brak informacji
Sprawdź czy dostarczamy do Twojego miasta
Wpisz co najmniej 3 litery
Niestety, ten catering nie posiada jeszcze recenzji eksperta
Daj nam znać czy chciałbyś przeczytać recenzję
0