3,80
przeciętny
na podstawie 4 opinii
75% Klientów
pozytywnie oceniło catering Świeży Ranek.
Adam • Bydgoszcz
5,00
smak, różnorodność, estetyka, składniki, pudełko
Witam zamawialem i zamawiam nadal dietę 2100 kalorii, jestem bardzo zadowolony że smaku jakości produktów oraz z terminowości oraz sposobu dostaw w świetnych torach izotermicznych. Moim zdaniem najsmaczniejszy catering w Bydgoszczy
0
0
Jagoda • Bydgoszcz
1,55
pudełko
smak, różnorodność, estetyka, składniki
Miałam pakiet próbny na 3 dni, dieta 1700 kalorii. Może zacznijmy od obsługi... Dietę kupiłam na dni 02.04-04.04. Dostałam maila,że dowóz diet zaczyna się od 04.04 i od tego dnia będą rozwożone. Nie było o tym żadnej informacji na stronie. Styl pisania maili osoby z firmy był godny pożałowania. W pośpiechu? Na kolanie? Z masą literówek. Niestety brak profesjonalizmu. To również odpycha potencjalnych klientów. Posiłki...mając porównanie z innymi firmami Świeży Poranek wypada bardzo słabo. Niestety jedzenie bez smaku, bez przypraw. Po prostu niedobre. Jednak jedno ze śniadań przebiło wszystko! 1,5 wafla ryżowego (mówię na to styropian;) + 3 kwadraciki serka typu Valbon oraz dosłownie 2 łyżeczki dżemu. Nie polecam. Przemyślcie dwa razy czy zdecydujecie się na tę firmę.. Kompletnie nie warte swojej ceny. Zamiast dodawać bezsensowne torby, które i tak idą na śmietnik - firma mogłaby zainwestować w SMAK posiłków.
0
0
Krzysztof • Bydgoszcz
3,65
smak, estetyka, składniki, pudełko
różnorodność
Dieta jaką miałem (w sumie jeszcze mam) to SPORT 3000 kcal zestaw próbny na 3 doby. Generalnie dieta jest bardzo smaczna, wszystko świeżutkie i pachnące, dostawa codziennie rano w fajnych izotermicznych torbach. Jedyny problem z tą dietą jest taki, że NIE JEST TO DIETA SPORTOWA, tylko normalna dieta o sztucznie podwyższonej kaloryczności. Przykład: 2 śniadanie które je się po mocnym treningu porannym z dużym wydatkiem kalorycznym, powinno być duże (zaspokajające głód) i bogate w składniki odżywcze oraz białko, a w diecie Świeży Ranek ja dostałem: koktajl owocowy albo zupę brokułową, które mogłyby być ew. do popicia, ale nie jako danie główne. Dodatkowo porcje są bardzo małe, niezaspokajające głodu co w przypadku diety 3000 kcal to jakieś nieporozumienie, gdyż w konkurencyjnej firmie na L dieta 3100 kcal była tak wielka że nie których posiłków nie byliśmy w stanie zjeść w 2 duże osoby. Także zdecydowanie NIE POLECAM tej diety sportowcom, a raczej bardziej normalnym osobom chcącym się zdrowo odżywiać.
0
0
Kasia • Poznań
5,00
smak, różnorodność, estetyka, składniki, pudełko
Próbowaliśmy chyba wszystkich dostępnych w Poznaniu cateringów. Cooking i Świeży Ranek są jedynymi, których kuchnia nam smakowała. Jedzenie pyszne, wszystko świeże, dużo warzyw, rewelacja. Ja preferuję Cookinga, mąż Świeży Ranek. Poza tym cena Ranka jest znacznie niższa. Polecam, na pewno będziecie zadowoleni.
1
0