Catering dietetyczny - Białystok - Wyszukiwarka ofert


Catering dietetyczny - wyszukiwarka ofert dla miasta Białystok


Jeśli coś z sukcesem istnieje w Warszawie, to można być pewnym, że po pewnym czasie zawita również do Białegostoku. Taki scenariusz sprawdził się także w przypadku cateringu dietetycznego. Żyjący coraz bardziej wielkomiejskim stylem życia Białostocczanie coraz chętniej korzystają z usług gastronomicznych i co nas niezmiernie cieszy, eksperymentują z gotowymi posiłkami i dietami dowożonymi do domu lub biura.

Białystok ma kolosalną przewagę nad pozostałymi miastami. Mimo, iż każdego roku staje się coraz bardziej nowoczesnym miastem, to ceny usług w dalszym ciągu pozostają na poziomie, o którym mieszkańcy pozostałych dużych miast mogą tylko pomarzyć. Dotyczy to także cateringu dietetycznego, za który zapłacimy nawet 30zł / dzień.

Sprawdźcie sami wszystkie firmy oferujące catering dietetyczny w mieście Białystok.

a poniżej prezentujemy sylwetkę kilku wybranych firm:

catering dietetyczny białystok

Kredens Smaku

4.8 2 opinie

Kredens Smaku

Catering Dietetyczny Kredens Smaku to zdecydowanie największa i najpopularniejsza firma oferująca diety z dowozem na Podlasiu. Mimo, iż kuchnia firmy znajduje się w Suwałkach, to codziennie w nocy kilka samochodów rozwozi posiłki po prawie całym województwie.

Kredens Smaku słynie z tego, że lubi eksperymentować smakami i niekonwencjonalnymi połączeniami, na które ciężko sobie pozwolić we własnej kuchni. I to właśnie dzięki kreatywności kucharzy i dietetyków, Klienci chwalą sobie Kredens Smaku za różnorodność i wyśmienity smak.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Mari Bar Catering

Mari Bar Catering

Catering dietetyczny Mari Bar specjalizuje się w przygotowywaniu dań wegańskich. W kuchni Mari Bar nie uświadczymy produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym nabiału, jaj czy ryb. W zamian za to Klienci dostają najwyższej jakości produkty roślinne, czyli to co najlepszego „Matka Ziemia” ma do zaoferowania.

Misją Mari Bar jest wypracowanie w Klientach nawyku właściwego komponowania potraw i łączenia odpowiednich składników, a nie skupianie się na, często mało efektywnym, liczeniu kalorii.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Sprawdź oferty wszystkich firm w Białymstoku