Ranking cateringów dietetycznych (Bochnia)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Bochnia

Nasze diety są tworzone przez profesjonalistów, którzy kochają to co robią. Każdy posiłek to połączenie doświadczenia dietetyka, kucharza oraz trenera personalnego. Pragniemy zarazić każdego naszego Klienta >power life< stylem i pokazać jak łączy się wykwintne podniebienie naszego kucharza z rygorem dietetyka i trenera pe... (czytaj więcej)

 • Dieta Detoks: od 50 zł
 • Dieta Paleo: od 61 zł
 • Dieta Samuraj: od 54 zł
 • Dieta Standard: od 49 zł
 • Dieta Wege: od 52 zł

 • Dieta Active: od 50 zł
 • Dieta Bezglutenowa: od 42 zł
 • Dieta Slim: od 42 zł
 • Dieta Wegetariańska: od 42 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Bochni


Sekretem zdrowia, dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki jest odpowiednio zbilansowana dieta obfitująca w białko, tłuszcze i węglowodany. Chcesz zacząć zdrowo jeść, ale nie masz odpowiedniej wiedzy pozwalającej komponować zbilansowane posiłki? Postaw na catering dietetyczny i ciesz się niezwykłą wygodą każdego dnia.

Moda na catering dietetyczny trwa w najlepsze. Dotarła również do Bochni. Od jakiegoś czasu mieszkańcy tego miasta mogą raczyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami dostarczanymi prosto do ich domów. Fit catering to bardzo komfortowe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić mnóstwo czasu. Koniec z czasochłonnymi zakupami, poszukiwaniem dietetycznych przepisów w Internecie, koniec z gotowaniem.

Dieta pudełkowa - Bochnia


Dieta standard, dieta dla osób aktywnych i sportowców, dieta bezglutenowa lub detoks - to Ty decydujesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Ty również decydujesz, ile kalorii będzie miało całodzienne menu. Zamawiając dietę w pudełku zapewnisz sobie dostęp do właściwie zbilansowanych posiłków, które dostarczą Ci energię na cały dzień.

Dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które chcą zredukować swoją wagę i zacząć zdrowo się odżywiać. To także idealna propozycja dla wszystkich zabieganych i zapracowanych, którzy chcieliby jeść regularnie, ale nie mają czasu na gotowanie. Oferowana na terenie Bochni dieta z dostawą to gwarancja 5 posiłków o odpowiedniej kaloryczności. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy opis firm cateringowych oraz diet, jakie oferują swoim klientom. Zapraszamy!

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl