Ranking cateringów dietetycznych (Ciechanów)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Ciechanów

Wybierając LightBox masz pewność, że jesz zdrowo, a przy tym cieszysz się smakiem kuchni śródziemnomorskiej. LightBox jako jedyny catering dietetyczny na rynku ma rekomendację Instytutu Żywności i Żywienia. Zanim zamówisz, możesz sprawdzić menu na 4 tygodnie do przodu i obejrzeć zdjęcia posiłków oraz zapoznać ... (czytaj więcej)

 • Dieta Lactose Free: od 54 zł
 • Dieta No Fish: od 52 zł
 • Dieta Optimum: od 58 zł
 • Dieta Slim Optimum: od 52 zł
 • Dieta Vege: od 52 zł

Z najwyższej jakości produktów tworzymy zdrowe i przede wszystkim smaczne posiłki, które dostarczamy codziennie do naszych klientów. Proponujemy 3 rodzaje diet, które są układane według norm polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy aż 7 wariantów kalorycznych (od 1200 kcal ... (czytaj więcej)

 • Dieta Bez laktozy: od 51 zł
 • Dieta Mięsa nie ruszam: od 48 zł
 • Dieta Na sportowo: od 56 zł
 • Dieta Poproszę wszystko: od 48 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Ciechanowie


Polacy są coraz bardziej świadomi dobroczynnego wpływu diety na swoje zdrowie. Niestety, w dzisiejszych realiach mamy coraz więcej czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Na szczęście catering dietetyczny w Ciechanowie coraz prężniej się rozwija, mieszkańcy mogą korzystać z usług kilku dostawców.

Osoby, które korzystają z takiej usługi każdego dnia otrzymują pełnowartościowe menu, składające się z kilku dań. Istnieje możliwość określenia dziennej kaloryczności potraw, jak również ilości dni w tygodniu, w jakich chcemy je otrzymywać. Już nie trzeba tracić cennych godzin w kuchni na przygotowywanie lunchu do pracy.

Dieta pudełkowa - Ciechanów


Z pomocą cateringu również osoby stosujące bardziej restrykcyjne diety mogą każdego dnia spożyć kilka pełnowartościowych posiłków. Dieta pudełkowa w Ciechanowie obejmuje opcje tradycyjne, redukcyjne, wegetariańskie, bezglutenowe, czy dania bez laktozy. Wszystkie potrawy przygotowywane są zgodnie z bieżącą wiedzą dietetyczną.

Dieta pudełkowa jest ciekawą alternatywą dla lokalnej gastronomii, która w Ciechanowie jest dość skromna. Już od 49 złotych za dzień można otrzymać 5 doskonale zbilansowanych Dan, opracowanych w oparciu o zalecenia dietetyka. Catering chętnie wybierają też osoby, które pozbawione talentów kulinarnych nadal lubią smacznie zjeść.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl