Ranking cateringów dietetycznych (Gniezno)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Gniezno

Juice by Przełom w Odżywianiu to nowa marka, która powstała jako uzupełnienie znanego i lubianego warszawskiego cateringu - Przełomu w Odżywianiu. Juice by Przełom to kuracje sokowe stworzone z myślą o oczyszczeniu i odżywianiu organizmu, a także poprawie jego ogólnej kondycji. Ten sposób odżywiania pozwala odzysk... (czytaj więcej)

 • Dieta detoks sokowy #basic: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #hardcore: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #soft: od 129 zł

Jesteśmy młodą firmą o ugruntowanej pozycji na rynku dostawców cateringu dietetycznego oraz posiłków gotowych w województwach wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość przygotowywanych przez nas posiłków. Dokładamy wszelkich starań aby nasze posiłki spełniały nie t... (czytaj więcej)

 • Dieta Bez laktozy: od 47 zł
 • Dieta Bezglutenowa: od 47 zł
 • Dieta No Fish: od 39 zł
 • Dieta Optimal: od 49 zł
 • Dieta Redukcyjna: od 39 zł

Świeży Ranek Catering Dietetyczny przeznaczony jest dla osób, które chcą się odchudzać zdrowo, naturalnie i bezpiecznie. Posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych, zdrowych i nieprzetworzonych produktów. Są to: warzywa, owoce, nasiona roślin strączkowych, chudy nabiał, ryby, chude mięso, czerwone mięsa, zboża, ... (czytaj więcej)

 • Dieta Sport: od 55 zł
 • Dieta Standard: od 39 zł
 • Dieta Wega: od 39 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Gnieźnie


Dzięki nieustannie rosnącej modzie na zdrowe odżywianie, catering dietetyczny w Gnieźnie nieustannie rozszerza swoją ofertę. Obecnie mieszkańcy miasta mają do dyspozycji kilku dostawców, którzy oferują bardzo różnorodne opcje cateringu. A dzięki rosnącej konkurencji, klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne ceny posiłków.

Za dzienny jadłospis składający się z kilku dań, zapłacimy w Gnieźnie już od 39 złotych. Klienci korzystający z cateringu mają gwarancję, że każde otrzymane przez nich danie jest odpowiednio zbilansowane, w oparciu o aktualną wiedzę medyczną. Nic zatem dziwnego, że osoby prowadzące zdrowy tryb życia cenią sobie tego typu usługi.

Dieta pudełkowa - Gniezno


W dzisiejszych czasach wiele osób z różnych przyczyn unika konkretnych składników w daniach spożywanych na co dzień. Dlatego dieta pudełkowa w Gnieźnie jest skierowana nie tylko do osób odżywiających się tradycyjnie. Odpowiednie opcje dla siebie znajdą również klienci unikający mięsa, nabiału, glutenu, czy innych alergenów.

Klienci mają też duża dowolność przy określeniu dziennej kaloryczności dań. Dzięki temu usługa polecana jest też dla sportowców, czy osób odchudzających się. Na specjalne życzenie klienta przygotowywane są też bardziej spersonalizowane dania. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z wybranym usługodawcą.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl