Ranking cateringów dietetycznych (Jastrzębie-Zdrój)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Jastrzębie-Zdrój

4Fit tworzy posiłki dietetyczne skierowane dla osób, które chcą prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Posiłki przygotowują kucharze, dla których liczy się smak, wygląd i precyzja! Doświadczenie w branży gastronomicznej pozwala nam, by każdy z zakupionych produktów był świeży i najlepszej jakości! Nad składem n... (czytaj więcej)

 • Dieta Active: od 59 zł
 • Dieta Detox: od 39 zł
 • Dieta Low IG: od 39 zł
 • Dieta Standard: od 39 zł
 • Dieta Wege: od 39 zł

Wieloletnie doświadczenie w dietetyce i prowadzeniu cateringu dietetycznego zaowocowało stworzeniem miejsca w którym zajmujemy się kompleksową obsługą osób, które chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.

Nasz zespół tworzą dietetycy, instruktorzy sportu, trener... (czytaj więcej)

 • Dieta Ketogeniczna: od 45 zł
 • Dieta Light: od 42 zł
 • Dieta Paleo: od 53 zł
 • Dieta Samuraj: od 58 zł
 • Dieta Standard: od 45 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Jastrzębiu Zdroju


Sytuacja finansowa Polaków poprawia się z roku na rok, coraz więcej osób zamiast samodzielnie gotować woli korzystać z usług profesjonalistów. Catering dietetyczny w Jastrzębiu Zdroju nieustannie się rozwija, już teraz dostępnych jest kilka ciekawych opcji do wyboru. Zdrowe odżywianie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Za całodniowy zestaw, składający się z prawidłowo zbilansowanych dań, zapłacimy już od 42 złotych. Korzystając z cateringu nie tylko służymy swojemu zdrowiu, ale też oszczędzamy mnóstwo godzin, które w ciągu miesiąca przeznaczane są na gotowanie. Jest to też idealna opcja dla ludzi pozbawionych talentów kulinarnych.

Dieta pudełkowa - Jastrzębie Zdrój


Chcesz ograniczyć dzienna podaż spożywanych kalorii w ramach diety odchudzającej, jednak ich liczenie sprawia Ci duży kłopot? Z dietą pudełkową pozbędziesz się tego problemu! Klient samodzielnie wybiera dzienna kaloryczność z pośród kilku opcji, a kucharze dbają o to, aby dania spełniały wyznaczone standardy.

Dieta pudełkowa w Jastrzębiu Zdroju zadedykowana jest zarówno dla osób na dietach tradycyjnych, jak i dla wegetarian. Duży wybór ciekawych opcji dla siebie znajdą też sportowcy, którzy mają do dyspozycji m.in. opcję paleo, Low IG, czy samuraj. Natomiast osoby odchudzające się mogą skorzystać z diety light.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl