Ranking cateringów dietetycznych (Konin)

  1. Cateromarket
  2. Ranking firm w Konin

To catering dietetyczny, który wyróżnia się na tle konkurencji jakością i skalą. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z najbardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać nie... (czytaj więcej)

  • Dieta Care: od 59 zł
  • Dieta Detox Me: od 120 zł
  • Dieta Diabetic: od 60 zł
  • Dieta Fajter: od 63 zł
  • Dieta Fit: od 58 zł

Jesteśmy ludźmi, których codzienność opiera się na sporcie, zdrowej kuchni, ogrodnictwie i ziołolecznictwie. Dzięki temu połączeniu na własnym przykładzie wiemy jak na ciało wpływa odpowiedni styl życia. Nie używamy słowa >dieta<, chcemy zmienić ogólne pojęcie zdrowego odżywiania z krótkotrwałego procesu na styl ży... (czytaj więcej)

  • Dieta Sport: od 38 zł
  • Dieta Tradycyjna: od 38 zł

Catering nie tylko dietetyczny, dieta bez diety! Jeśli jesteś znudzony monotonią i potrawami bez wyrazu to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do wypróbowania Nas - próbny, jednodniowy zestaw cateringowy to tylko 39zł. Żywimy również sportowców i osoby aktywne fizycznie - dopasujemy dietę do Twoich potrzeb i upodobań. Dobierzemy ró... (czytaj więcej)


Na konińskim rynku usług gastronomicznych jesteśmy obecni od 2001 roku, kiedy to zaistnieliśmy, jako ATELIER Akademia Sztuki Kulinarnej - pierwsza na lokalnym rynku profesjonalna firma cateringowa. Mijały lata? Z trzyosobowej rodzinnej firmy powstała rozpoznawalna i najprężniej działająca firma cateringowa w mieście, która dzi... (czytaj więcej)

  • Dieta Standard: od 35 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Koninie

Konin to zabytkowe miasto, pięknie położone nad rzeką Wartą. Ale chociaż tradycje i ich pielęgnacja są bardzo ważne dla mieszkańców Konina, nie oznacza to, że miasto jest zamknięte na innowacje, w tym również te z dziedziny dietetyki. Wszystkich fanów zdrowego odżywiania z pewnością ucieszy informacja, że w Koninie prężnie działają firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym!

W ich ofercie znalazła się również zdobywająca coraz większą popularność, niezwykle praktyczna dieta pudełkowa, dzięki której możesz nie tylko zadbać o zdrowie i sylwetkę, ale również zaoszczędzić mnóstwo czasu! Brzmi interesująco?

Smacznie i zdrowe jedzenie w różnych wariantach

Na pewno, bo kto z nas nie marzy o tym, żeby nie musieć myśleć o przygotowywaniu posiłków na cały dzień, a pyszne i zdrowe dania były dostarczane prosto na nasz stół! Bo tak właśnie działa dieta pudełkowa. Osoby decydujące się na catering dietetyczny nie muszą martwić się praktycznie o nic, bo cały jadłospis oraz kaloryczność są ustalane przez specjalistów na podstawie wywiadu przeprowadzonego z dietetykiem.

Dzięki diecie pudełkowej może zaoszczędzić czas i nerwy, a zyskać piękną sylwetkę oraz zdrowie! Zapoznaj się z listą firm cateringowych działających w Koninie dostępną na Cateromarket i wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl