Catering dietetyczny - Kraków - Wyszukiwarka ofert


Catering dietetyczny - wyszukiwarka ofert dla miasta Kraków


Pomimo ogromnego skoku rozwojowego i szaleńczego tempa w jakim Kraków na przestrzeni ostatniej dekady się rozwijał i ciężko pracował na miano europejskiej, nowoczesnej metropolii, mieszkańcy Krakowa przez długi okres pozostawali tradycjonalistami w kwestiach związanych z odżywianiem. Przywiązanie do starych, „dobrych” nawyków żywieniowych przez długie lata nie pozwalało się w pełni rozwinąć firmom próbującym zaszczepić w „Krakusach” modę na zdrowe i wygodne odżywianie z dostawą do domu.

Po wielu latach cateringowego marazmu, wreszcie coś pękło. Dzisiaj Kraków jest drugim co do wielkości zagłębiem cateringu dietetycznego w Polsce. Mimo, iż do pierwszej Warszawy jeszcze dużo Krakowowi brakuje, to akurat mieszkańcy stolicy Małopolski nie mogą narzekać. Dużo lokalnych firm oferujących diety pudełkowe, które wyraźnie stawiają na jakość i na indywidualne podejście do Klienta, a z drugiej strony marki znane w całej Polsce to mieszanka gwarantująca, że każdy na pewno znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zestaw pięciu zbilansowanych posiłków można w Krakowie nabyć nawet w granicach 40zł / dzień.

Możecie sprawdzić wszystkie firmy oferujące diety pudełkowe w Krakowie tutaj.

a poniżej prezentujemy sylwetkę kilku wybranych firm:

catering dietetyczny krakow

dietific

5.0 50 opinie

Dietific

Dietific to catering dietetyczny i jednocześnie poradnia zdrowego odżywiania prowadzone przez jedną z najbardziej renomowanych ekspertek w Krakowie. Dzięki swojemu doktoratowi z technologii żywności i żywienia człowieka oraz pracy na Uniwersytecie, pani doktor dietetyk ma stały dostęp do najnowszych wyników badań naukowych, co z sukcesem wykorzystuje w swojej pracy. Każdy Klient to indywidualne podejście i indywidualna diagnoza, która oparta jest na najnowszych odkryciach naukowych.

Dietific to nowoczesny catering dietetyczny uzbrojony w najnowsze technologie, które umożliwiają skomponowanie indywidualnej diety z dokładnością co do kalorii i grama w serwowanych posiłkach.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Zdrowe Gotowe

4.7 23 opinie

Zdrowe Gotowe

Catering dietetyczny Zdrowe Gotowe mimo, iż oferuje tylko 2 rodzaje diet, podbija serca swoich Klientów różnorodnością. Jak to możliwe? Jako jedyni w Polsce oferują możliwość codziennego wyboru posiłków w ramach wykupionego abonamentu. Niezależnie od tego czy wykupiliśmy catering dietetyczny w opcji standard czy w wariancie wege z rybami, przez cały okres umowy możemy dowolnie komponować całodniowy zestaw posiłków. Nie pasuje Ci śniadanie i kolacja z Twojego domyślnego wariantu? Żaden problem – zastąp je posiłkami z wariantu drugiego.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Nice To Fit You

4.5 34 opinie

Nice To Fit You

Nice To Fit You to wyjątkowy catering dietetyczny z codziennym wyborem menu. Co to oznacza? Każdy Klient, który złożył zamówienie na jedną z oferowanych diet ma możliwość zamiany pojedynczych posiłków, a nawet całej diety. Jeśli w danym dniu nie odpowiada Ci jakiś posiłek to bez problemu wymienisz go na z inny. Dzięki temu codziennie każdy Klient sam może zdecydować czy chce posiłek z rybą czy bez, czy chcesz rozpocząć śniadanie na słodko czy na wytrawnie. Nice To Fit You to wolność wyboru mimo opłaconego abonamentu.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »