Ranking cateringów dietetycznych (Łomża)

  1. Cateromarket
  2. Ranking firm w Łomża

Catering Fit Szef to Twój nowy styl życia! Do tego co robimy podchodzimy z dużą odpowiedzialnością, sercem i pasją. Nasz catering trafia w Twoje ręce wprost od Specjalistów z dziedziny dietetyki i kucharzy z pasją!

Wybierając Catering Fit Szef otrzymujesz smaczne , urozmaicone posiłki z odpowiednią liczbą kalori... (czytaj więcej)

  • Dieta Gluten Free: od 40 zł
  • Dieta Sport: od 51 zł
  • Dieta Standard: od 39 zł

Catering Avocado to jedyny w swoim rodzaju, zbilansowany i zdrowy catering dietetyczny działający lokalnie na terenie Łomży i okolic. Oferujemy Państwu całodzienne wyżywienie, składające się z pięciu posiłków dostarczanych bezpośrednio pod wskazany adres. Pozwól nam zadbać o Siebie i ciesz się dobrym samopoczuciem, zdrow... (czytaj więcej)

  • Dieta Standard: od 41 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl