Ranking cateringów dietetycznych (Łomża)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Łomża

Juice by Przełom w Odżywianiu to nowa marka, która powstała jako uzupełnienie znanego i lubianego warszawskiego cateringu - Przełomu w Odżywianiu. Juice by Przełom to kuracje sokowe stworzone z myślą o oczyszczeniu i odżywianiu organizmu, a także poprawie jego ogólnej kondycji. Ten sposób odżywiania pozwala odzysk... (czytaj więcej)

 • Dieta detoks sokowy #basic: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #hardcore: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #soft: od 129 zł

Catering Dietetyczny Kredens Smaku to zdecydowanie największa i najpopularniejsza firma oferująca diety z dowozem na Podlasiu. Mimo, iż kuchnia firmy znajduje się w Suwałkach, to codziennie w nocy kilka samochodów rozwozi posiłki po prawie całym województwie.

Kredens Smaku słynie z tego, że lubi eksperymentowa... (czytaj więcej)

 • Dieta Bez glutenu i bez laktozy: od 53 zł
 • Dieta Bezglutenowa: od 53 zł
 • Dieta Bezlaktozowa: od 53 zł
 • Dieta Oczyszczająca: od 58,60 zł
 • Dieta Sport Premium: od 91 zł

Catering Fit Szef to Twój nowy styl życia! Do tego co robimy podchodzimy z dużą odpowiedzialnością, sercem i pasją. Nasz catering trafia w Twoje ręce wprost od Specjalistów z dziedziny dietetyki i kucharzy z pasją!

Wybierając Catering Fit Szef otrzymujesz smaczne , urozmaicone posiłki z odpowiednią liczbą kalori... (czytaj więcej)

 • Dieta Gluten Free: od 40 zł
 • Dieta Sport: od 51 zł
 • Dieta Standard: od 39 zł

Catering Avocado to jedyny w swoim rodzaju, zbilansowany i zdrowy catering dietetyczny działający lokalnie na terenie Łomży i okolic. Oferujemy Państwu całodzienne wyżywienie, składające się z pięciu posiłków dostarczanych bezpośrednio pod wskazany adres. Pozwól nam zadbać o Siebie i ciesz się dobrym samopoczuciem, zdrow... (czytaj więcej)

 • Dieta Standard: od 41 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Łomży


W dzisiejszych czasach doskonale zdajemy sobie sprawę z dobroczynnego wpływu, jaki dobrze zbilansowana dieta ma na zdrowie organizmu. Dlatego catering dietetyczny jest coraz popularniejszą opcją wśród mieszkańców Łomży, którzy mają wiele opcji do dyspozycji. Jest to najlepszy sposób na zbilansowaną i smaczną dietę na co dzień.

Catering dietetyczny w Łomży obejmuje zarówno dania tradycyjne, jak i te uwzględniające bardziej specyficzne diety. Mieszkańcy miasta mają do wyboru m.in. opcje wegetariańskie, bezglutenowe czy redukcyjne. Z usługi chętnie korzystają osoby aktywne fizycznie, dzięki cateringowi łatwiej zadbać o prawidłową kaloryczność dań.

Dieta pudełkowa - Łomża


Jeżeli pragniesz zdrowo się odżywiać każdego dnia, jednocześnie nie tracąc wielu godzin na gotowanie, dieta pudełkowa w Łomży powinna Cię zainteresować. Codziennie otrzymasz zestaw doskonale zbilansowanych posiłków, prosto do domu. Już nie musisz mieć zdolności kulinarnych, żeby jeść smaczne i zdrowe posiłki.

Zestaw składający się z 5 różnorodnych posiłków można w ramach cateringu w Łomży zamówić za 39 złotych. Firmy cateringowe układając posiłki dla swoich klientów korzystają z usług profesjonalnych dietetyków. Dzięki temu mamy pewność, że zamówiony zestaw jest zgodny z aktualną wiedzą na temat żywienia.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl