Catering dietetyczny Mińsk Mazowiecki - Ranking

Victory Diet

Średnia 3.10 z 11 opinii

Lubisz jeść smacznie i zdrowo? To tak, jak my. Ale nie każdy z nas ma czas, by każdego dnia poświęcać kilka godzin, na przygotowanie wartościowych i aromatycznych posiłków. Victory Diet to zespół ekspertów: kulinarnych i w zakresie zdrowego żywienia. Doświadczony dietetyk oraz kucharze, dla których gotowanie to pasja przygotowali wspólnie wyjątkową ofertę - to dieta pudełkowa inna niż wszystkie. Dieta do domu, która elastycznie dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb.


Lekka kaloria

Średnia 4.95 z 1 opinii

Nasza oferta to zbilansowana dieta według kaloryczności oraz zawartości składników odżywczych, witamin i minerałów. Nasze posiłki są pyszne i niebanalne! Przygotowywane kompozycje składników rozpieszczają podniebienia i cieszą wzrok. Regularnie zmieniamy nasze menu i dodajemy nowe smaki, żeby ciągle pozytywnie Was zaskakiwać. Bazujemy na tradycyjnej kuchni w ciekawym wydaniu oraz dodajemy do tego elementy kuchni świata.

  • Dieta Standard: od 35 zł

Strefa Diety

Średnia 4.85 z 5 opinii

Strefa Diety powstała z zamiłowania do zdrowego stylu życia, z ogromnej pasji do gotowania i odkrywania nowych smaków oraz łączenia ich w niebanalne zestawy. Swoją wiedzę i pasję chcemy przekazać w formie zdrowych i zbilansowanych posiłków, skomponowanych z naturalnych i nieprzetworzonych składników. Naszą kuchnie opieramy na domowym, świeżo wypiekanym chlebie, własnego wyrobu nabiale, wędlinach i pasztetach, oraz warzywach i owocach pochodzących z ekologicznych upraw. Nasz dietetyk zadba o to, aby posiłki były w pełni zbilansowane pod względem składników odżywczych, a także doradzi, jaka dieta będzie najlepsza specjalnie dla Ciebie. Jesteśmy po to, abyś czuł się lepiej, osiągnął wymarzoną wagę i oszczędził swój czas.


Zdrove

Średnia 4.83 z 3 opinii

Zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że otrzymasz nie tylko niskokaloryczne i smaczne menu, ale również gwarancję jakości i niepowtarzalnego smaku. Nasze diety opracowują specjaliści do spraw dietetyki, a potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko naprowadzimy Was na tor zdrowego regularnego odżywiania ale również Pomożemy Wam wrócić do formy i zgubić zbędne kilogramy.

Wszystkie posiłki przygotowujemy wykorzystując najwyższej jakości produkty. Chcemy wspierać polskie marki, dlatego staramy się, aby większość owoców i warzyw w naszych dietach pochodziła od rodzimych producentów rolnych.


DIETOstrefa

Średnia 3.85 z 5 opinii

Naszym głównym celem jest niesienie Państwu pomocy w nauce zdrowego odżywiania i odchudzania. Wszystkie diety są układane przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci, osób dorosłych a także seniorów. Naszym atutem jest fakt, iż Pani dietetyk jest u nas także szefem kuchni. Mamy zróżnicowane menu. Nie układamy menu z wyprzedzeniem przez wzgląd na codzienne dostawy świeżych warzyw, owoców i innych produktów. Nie przechowujemy niczego przez długi czas w chłodniach. Posiłki dla Państwa przygotowywane są dzień wcześniej co zapewnia im niezaprzeczalną świeżość i za tym idącą jakość.

  • Dieta Detoks: od 43 zł
  • Dieta Sport: od 60 zł
  • Dieta Standard: od 38 zł

Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl