Ranking cateringów dietetycznych (Płońsk)

  1. Cateromarket
  2. Ranking firm w Płońsk (zmień)

LightBox

Średnia 4.37 z 55 opinii

LightBox to jedna z pierwszych ogólnopolskich firm na rynku cateringu dietetycznego. Choć firma ma swoją siedzibę główną w Gdańsku, to oferuje catering pudełkowy w ponad 60 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Dodatkowo w okresie wakacyjnym LightBox rozszerza swój zasięg o kilkanaście miejscowości nadmo... (czytaj więcej)

  • Dieta Gluten&Lactose Free: od 58 zł
  • Dieta No Fish: od 53 zł
  • Dieta Optimum: od 53 zł
  • Dieta Vege: od 53 zł

Proponujemy Ci zupełnie nowe podejście do kuchni i do zdrowego jedzenia. Gwarantujemy, że przygotowywane przez nas posiłki są ekologiczne i zbilansowane, to znaczy, że nie brakuje w nich żadnych składników odżywczych, minerałów i witamin. To bardzo przemyślana i dokładna dieta - jedyna, która naprawdę przynosi korzyści zd... (czytaj więcej)

  • Dieta Standard: od zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl