Ranking cateringów dietetycznych (Płońsk)

LightBox

Średnia 4.40 z 52 opinii

LightBox to jedna z pierwszych ogólnopolskich firm na rynku cateringu dietetycznego. Choć firma ma swoją siedzibę główną w Gdańsku, to oferuje catering pudełkowy w ponad 60 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Dodatkowo w okresie wakacyjnym LightBox rozszerza swój zasięg o kilkanaście miejscowości nadmorskich.

Oferta firmy jest bardzo przejrzysta i standardowa. Cztery pakiety (zbilansowana dieta standardowa, dieta wegetariańska, bez ryb, a także bez glutenu), a każdy z nich dostępny w pięciu wariantach kalorycznych (1000, 1200, 1500, 2000, 2500).

LightBox posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

  • Dieta Gluten&Lactose Free: od 40 zł
  • Dieta No Fish: od 38 zł
  • Dieta Optimum: od 38 zł
  • Dieta Vege: od 38 zł

Proponujemy Ci zupełnie nowe podejście do kuchni i do zdrowego jedzenia. Gwarantujemy, że przygotowywane przez nas posiłki są ekologiczne i zbilansowane, to znaczy, że nie brakuje w nich żadnych składników odżywczych, minerałów i witamin. To bardzo przemyślana i dokładna dieta - jedyna, która naprawdę przynosi korzyści zdrowotne. W naszej pracy kierujemy się mottem, że kaloria kalorii nie równa. Pamiętaj, że podstawowym i najważniejszym aspektem pożywienia jest jego jakość oraz źródło jego pochodzenia. Nie tylko kalorie są istotne, ale również ładunek, jaki to jedzenie ze sobą niesie. Mamy tu na myśli wartości odżywcze oraz makro- i mikroskładniki, które sprawiają, że dany produkt jest pełno- lub niepełnowartościowy. Pamiętaj, że jemy nie tylko po to, aby jeść, ale po to, aby się odżywiać - to znaczy być pełnym energii i pasji życiowej. Po prostu - cieszyć się życiem!

  • Dieta Standard: od zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl