Catering dietetyczny - Poznań - Wyszukiwarka ofert


Catering dietetyczny - wyszukiwarka ofert dla miasta Poznań


Korporacyjny styl życia, choć z pewnym opóźnieniem, zawitał w końcu nad Wartę. Mieszkańcy Poznania pochłonięci karierą i pogonią za sukcesem, stanęli w obliczu tych samych wyzwań, które kilka lat wcześniej mieli choćby mieszkańcy Warszawy. Coraz więcej pracy zaowocowało co prawda nieco grubszym portfelem, ale z drugiej strony przyczyniło się do coraz mniejszej ilości czasu dla siebie i dla bliskich. Na szczęście Poznaniacy w porę znaleźli wyjście z błędnego koła.

Catering dietetyczny, bo o nim mowa, zaczyna podbijać serca mieszkańców Poznania. W bardzo krótkim czasie pojawiło się olbrzymie zainteresowanie na diety pudełkowe w stolicy Wielkopolski i w okolicznych miejscowościach. Coraz większy popyt sprawia, że coraz to nowe firmy wyrastają spod ziemi niemalże jak grzyby po deszczu. Ich całkowita liczba ustępuje obecnie tylko Warszawie i Krakowowi.

Główną zaletą branży cateringowej w Poznaniu jest swoisty mix pomiędzy znanymi ogólnopolskimi markami, a lokalnymi firmami działającymi tylko na terenie Poznania i okolic. Dzięki temu Poznaniacy mają wybór pomiędzy konkurencyjnymi cenami, a doskonałą jakością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Całodniową, zbilansowaną dietę pudełkową można nabyć w Poznaniu już w granicach 40zł / dzień.

Możecie sprawdzić wszystkie firmy oferujące diety pudełkowe w Poznaniu tutaj.

a poniżej prezentujemy sylwetkę kilku wybranych firm:

catering dietetyczny poznań
Zdrowe Gotowe

4.7 23 opinie

Zdrowe Gotowe

Catering dietetyczny Zdrowe Gotowe mimo, iż oferuje tylko 2 rodzaje diet, podbija serca swoich Klientów różnorodnością. Jak to możliwe? Jako jedyni w Polsce oferują możliwość codziennego wyboru posiłków w ramach wykupionego abonamentu. Niezależnie od tego czy wykupiliśmy catering dietetyczny w opcji standard czy w wariancie wege z rybami, przez cały okres umowy możemy dowolnie komponować całodniowy zestaw posiłków. Nie pasuje Ci śniadanie i kolacja z Twojego domyślnego wariantu? Żaden problem – zastąp je posiłkami z wariantu drugiego.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Nice To Fit You

4.5 34 opinie

Nice To Fit You

Nice To Fit You to wyjątkowy catering dietetyczny z codziennym wyborem menu. Co to oznacza? Każdy Klient, który złożył zamówienie na jedną z oferowanych diet ma możliwość zamiany pojedynczych posiłków, a nawet całej diety. Jeśli w danym dniu nie odpowiada Ci jakiś posiłek to bez problemu wymienisz go na z inny. Dzięki temu codziennie każdy Klient sam może zdecydować czy chce posiłek z rybą czy bez, czy chcesz rozpocząć śniadanie na słodko czy na wytrawnie. Nice To Fit You to wolność wyboru mimo opłaconego abonamentu.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Sprawdź oferty wszystkich firm w Poznaniu