Ranking cateringów dietetycznych (Siedlce)

Na lekko

Średnia 5.00 z 1 opinii

Dzięki naszej diecie odchudzanie i zdrowe odżywianie stanie się czystą przyjemnością. Przekonamy Cię, że nawet gdy się odchudzasz i jesz posiłki nisko kaloryczne możesz cieszyć się smakiem. Wybierając nasz catering, masz pewność, że codziennie będziesz jadł zdrowo i smacznie. Każdego dnia dostarczymy do Ciebie zbilansowane posiłki, które przygotowujemy ze świeżych, wysokiej jakości produktów.

  • Dieta Standard: od 19,50 zł

Na Zdrówko

Średnia 4.88 z 4 opinii

Na zdrówko jest firmą oferującą kompleksową obsługę żywieniową dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać a nie wiedzą jak. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy mają za mało czasu na codzienne wojaże kuchenne a cenią sobie wysoką jakość potraw, przygotowanych zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Dlatego też proponujemy Państwu usługi, z których sami chcielibyśmy korzystać. Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie urozmaiconych i świeżych posiłków pod wskazany adres.

  • Dieta Standard: od 24,70 zł

Zdrove

Średnia 4.83 z 3 opinii

Zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że otrzymasz nie tylko niskokaloryczne i smaczne menu, ale również gwarancję jakości i niepowtarzalnego smaku. Nasze diety opracowują specjaliści do spraw dietetyki, a potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko naprowadzimy Was na tor zdrowego regularnego odżywiania ale również Pomożemy Wam wrócić do formy i zgubić zbędne kilogramy.

Wszystkie posiłki przygotowujemy wykorzystując najwyższej jakości produkty. Chcemy wspierać polskie marki, dlatego staramy się, aby większość owoców i warzyw w naszych dietach pochodziła od rodzimych producentów rolnych.


Oferujemy Państwu zdrową i zbilansowaną dietę - 5 posiłków układanych we współpracy z dietetykiem. Teraz nie musisz liczyć kalorii. My zrobimy to za Ciebie!

  • Dieta Klasyczna: od zł
  • Dieta Oczyszczająca owocowo-warzywna: od zł
  • Dieta Sportowa: od zł
  • Dieta Wegetariańska: od zł

Nasze menu powstaje z pasji do jedzenia i zdrowego trybu życia. Serwowane przez nas posiłki przygotowywane są według ściśle określonych zasad, a jednocześnie nie zostały pozbawione tego, co w jedzeniu najważniejsze ? smaku.

Lubimy odkrywać nowe smaki. Nasze posiłki tworzymy przy współpracy z dietetyczką, dzięki czemu zawierają zbilansowane składniki odżywcze. Codziennie podnosimy poprzeczkę, by zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi smakami. Chcemy dostarczać dietetyczne posiłki wysokiej jakości i zarazić Was pasją do zdrowego jedzenia. Staramy się pokazać jak zdrowo i smacznie żyć oraz pomóc osiągnąć wymarzony cel.

  • Dieta Standard: od 25,65 zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl