Ranking cateringów dietetycznych (Siedlce)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Siedlce

Juice by Przełom w Odżywianiu to nowa marka, która powstała jako uzupełnienie znanego i lubianego warszawskiego cateringu - Przełomu w Odżywianiu. Juice by Przełom to kuracje sokowe stworzone z myślą o oczyszczeniu i odżywianiu organizmu, a także poprawie jego ogólnej kondycji. Ten sposób odżywiania pozwala odzysk... (czytaj więcej)

 • Dieta detoks sokowy #basic: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #hardcore: od 129 zł
 • Dieta detoks sokowy #soft: od 129 zł

Zamawiając nasz catering dietetyczny masz pewność, że otrzymasz nie tylko niskokaloryczne i smaczne menu, ale również gwarancję jakości i niepowtarzalnego smaku. Nasze diety opracowują specjaliści do spraw dietetyki, a potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko naprowadzimy... (czytaj więcej)

 • Dieta Klasyczna: od 41 zł
 • Dieta Oczyszczająca owocowo-warzywna: od 44 zł
 • Dieta Sportowa: od 49 zł
 • Dieta Wegetariańska: od 43 zł

To catering dietetyczny, który wyróżnia się na tle konkurencji jakością i skalą. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z najbardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać nie... (czytaj więcej)

 • Dieta Care: od 59 zł
 • Dieta Detox Me: od 120 zł
 • Dieta Diabetic: od 60 zł
 • Dieta Fajter: od 63 zł
 • Dieta Fit: od 58 zł

Dzięki naszej diecie odchudzanie i zdrowe odżywianie stanie się czystą przyjemnością. Przekonamy Cię, że nawet gdy się odchudzasz i jesz posiłki nisko kaloryczne możesz cieszyć się smakiem. Wybierając nasz catering, masz pewność, że codziennie będziesz jadł zdrowo i smacznie. Każdego dnia dostarczymy do Ciebie z... (czytaj więcej)

 • Dieta Detox: od 46 zł
 • Dieta Standard: od 35 zł

Na zdrówko jest firmą oferującą kompleksową obsługę żywieniową dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać a nie wiedzą jak. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy mają za mało czasu na codzienne wojaże kuchenne a cenią sobie wysoką jakość potraw, przygotowanych zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Dlat... (czytaj więcej)

 • Dieta Standard: od 25,65 zł

Oferujemy Państwu zdrową i zbilansowaną dietę - 5 posiłków układanych we współpracy z dietetykiem. Teraz nie musisz liczyć kalorii. My zrobimy to za Ciebie!... (czytaj więcej)

 • Dieta Klasyczna: od zł
 • Dieta Oczyszczająca owocowo-warzywna: od zł
 • Dieta Sportowa: od zł
 • Dieta Wegetariańska: od zł

Nasze menu powstaje z pasji do jedzenia i zdrowego trybu życia. Serwowane przez nas posiłki przygotowywane są według ściśle określonych zasad, a jednocześnie nie zostały pozbawione tego, co w jedzeniu najważniejsze - smaku.

Lubimy odkrywać nowe smaki. Nasze posiłki tworzymy przy współpracy z dietetyczką, dzi... (czytaj więcej)

 • Dieta Standard: od 25,65 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Siedlcach

Polacy coraz lepiej zarabiają, dlatego przygotowywanie obiadów w domu nie jest ich jedyną alternatywą na posiłek w ciągu dnia. Catering dietetyczny w Siedlcach powoli się rozwija, mieszkańcy mają do wyboru kilka firm oferujących ciekawe opcje diet pudełkowych. Codzienne posiłki jeszcze nigdy nie były tak smaczne i zdrowe!

Dobrze zbilansowany jadłospis można w Siedlcach zamówić już w cenie 30 złotych za dzień. Jednak wybierając catering dietetyczny otrzymujemy nie tylko pełnowartościowy posiłek. Zyskujemy również mnóstwo czasu, który zajmuje codzienne przygotowywanie dań. Jest to też dobra alternatywa dla osób, które nie przepadają za gotowaniem.

Dieta pudełkowa - Siedlce

Obecnie dieta pudełkowa w Siedlcach dostosowana jest zarówno do osób na diecie mięsnej, jak i dla wegetarian. Istnieje też możliwość zamówienia potraw dostosowanych do potrzeb sportowców, z uwzględnieniem dziennego zapotrzebowania na kalorie. Dzięki temu czas poświęcony na gotowanie można przeznaczyć na treningi.

Nie wiesz ile kalorii powinieneś spożywać, aby dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią ilość energii? Na podstronie każdej z firm dostępny jest kalkulator, który korzystając z podstawowych danych szybko wyliczy dogodną opcję dla Ciebie. Standardowo oferta obejmuje 5 posiłków dziennie, jednak można ją obniżyć do 3, co dodatkowo zmniejsza cenę dziennego zestawu.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl