Ranking cateringów dietetycznych (Skierniewice)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Skierniewice

Catering dietetyczny SuviBox to jedna z nielicznych kuchni w Polsce, która przygotowuje swoje potrawy metodą >sous vide<. Sous vide, czyli po francusku gotowanie w próżni, to metoda polegająca na powolnym gotowaniu w niskich temperaturach, w szczelnie zamkniętych workach plastikowych. Ponieważ temperatura gotowania n... (czytaj więcej)

 • Dieta Bez glutenu i bez nabiału: od 56,99 zł
 • Dieta Bez nabiału: od 54,99 zł
 • Dieta Bez ryb: od 49,99 zł
 • Dieta Bezglutenowa: od 54,99 zł
 • Dieta DASH: od 54,99 zł

10 lat doświadczenia w gastronomii nauczyło nas jednego - najbardziej liczy się SMAK. Właśnie na smak dań stawiamy w SimpleBox.

Bez zbędnych ulotek, reklam, kolorowych naklejek i tekturowych pudełek, które tak czy inaczej lądują w koszu. SIMPLE = prosty, zwykły, łatwy i nieskomplikowany. SimpleBox - to zamkn... (czytaj więcej)

 • Dieta Bez ryb: od 39,99 zł
 • Dieta Standardowa: od 39,99 zł
 • Dieta Vege: od 39,99 zł

To catering dietetyczny, który wyróżnia się na tle konkurencji jakością i skalą. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z najbardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać nie... (czytaj więcej)

 • Dieta Care: od 59 zł
 • Dieta Detox Me: od 120 zł
 • Dieta Diabetic: od 60 zł
 • Dieta Fajter: od 63 zł
 • Dieta Fit: od 58 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Skierniewicach


Moda na catering dietetyczny dotarła również do Skierniewic. Dieta w pudełku śmiało podbiła serca mieszkańców tego miasta. Coraz więcej osób przyznaje się do korzystania z oferty firm proponujących dietę pudełkową. Niezaprzeczalna wygoda oraz oszczędność czasu w połączeniu z coraz niższymi cenami na tego typu usługi, to coś co zdecydowanie przemawia do skierniewickich konsumentów.

Dużym plusem cateringu dietetycznego w Skierniewicach jest bardzo wysoka jakość. Za naprawdę rozsądną cenę otrzymuje się zdrowe i pełnowartościowe posiłki zgodne z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Swoisty mix znanych i cenionych marek cateringowych sprawia, że mieszkańcy Skierniewic mają szansę wybrać ofertę na miarę swoich wymagań.

Dieta pudełkowa - Skierniewice


Mieszkańcy Skierniewic pochłonięci karierą stanęli przed tymi samymi wyzwaniami, co kilka lat wcześniej Warszawiacy, Poznaniacy czy Krakusi. Coraz więcej pracy zaowocowało lepszą sytuacją finansową i zdecydowanie lepszym komfortem życia, ale za to przyczyniło się do coraz mniejszej ilości wolnego czasu, który można by było poświęcić chociażby na przygotowywanie zdrowych posiłków.

Wyjściem z sytuacji okazała się dieta pudełkowa. Całodzienne zestawy posiłków trafiające do Klientów w wygodnych i poręcznych pudełkach pozwoliły rozwiązać problem z brakiem czasu. Dużą zaletą cateringu dietetycznego w Skierniewicach jest atrakcyjna oferta, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie. Dieta dla sportowców i osób aktywnych, dieta bezglutenowa lub bez laktozy, dieta wegańska - wybór jest dość szeroki. Sam zdecyduj, jaka dieta pudełkowa jest dla Ciebie najlepsza i ciesz się zdrowymi posiłkami każdego dnia!

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl