Ranking cateringów dietetycznych (Słupsk)

 1. Cateromarket
 2. Ranking firm w Słupsk

To catering dietetyczny, który wyróżnia się na tle konkurencji jakością i skalą. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z najbardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać nie... (czytaj więcej)

 • Dieta Care: od 59 zł
 • Dieta Detox Me: od 120 zł
 • Dieta Diabetic: od 60 zł
 • Dieta Fajter: od 63 zł
 • Dieta Fit: od 58 zł

Body Chief. Not a diet. Lifestyle.

Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłk... (czytaj więcej)

 • Dieta Gluten Free: od 52 zł
 • Dieta Junior: od 37 zł
 • Dieta Lactose & Gluten Free: od 53 zł
 • Dieta Lactose Free: od 52 zł
 • Dieta Low IG: od 54 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Catering dietetyczny w Słupsku


Polacy są coraz bardziej zamożni, dlatego coraz więcej osób wybiera catering dietetyczny zamiast samodzielnie przygotowywać obiady. Mieszkańcy Słupska także mają kilka opcji do wyboru, dostępnych w przystępnej cenie, już od 59 zł za całodniowy jadłospis. Jest to dobra alternatywa do stołowania się na mieście.

Catering dietetyczny w Słupsku chętnie wybierają osoby aktywne, które przykładają dużą wagę do kaloryczności spożywanych dań. Dużo ciekawych opcji dla siebie znajdą tutaj osoby na dietach redukcyjnych, diabetycy czy alergicy. Usługodawcy uwzględniają też sugestie swoich klientów, tworząc bardziej spersonalizowane dania.

Dieta pudełkowa - Słupsk


Decydując się na dietę pudełkową w Słupsku można łatwo dostosować codzienne menu do własnych potrzeb. Klient ma możliwość wybrania kaloryczności zestawu, składającego się z pięciu smacznych i zdrowych posiłków. W trosce o najwyższą jakość usług, firmy cateringowe korzystają z porad dietetyków komponując zestawy.

Dieta pudełkowa jest ciekawą alternatywą dla osób stołujących się w restauracjach, których w Słupsku nadal nie ma zbyt wiele. Catering będzie dużą oszczędnością pieniędzy, mamy też pewność, że otrzymujemy dania przygotowane ze świeżych składników. Kucharze dbają też o wysokie walory smakowe zestawów.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl