Catering dietetyczny - Sopot - Wyszukiwarka ofert


Catering dietetyczny - wyszukiwarka ofert dla miasta Sopot


Sopot to jedno z najnowocześniejszych i najmodniejszych miast w Polsce. O nowoczesności miasta świadczą dynamiczni ludzie i nowoczesny styl życia, który w połączeniu z modą na zdrowe odżywianie zaowocował m.in. „boomem” na catering dietetyczny. Ponad 20 firm oferujących zbilansowane diety z dowozem do domu lub biura zażarcie walczy o wymagającego klienta w Sopocie.

Firmy znad morza zupełnie nie odbiegają od tych warszawskich jakością posiłków czy obsługą klienta. Są za to sporo tańsze. To właśnie dzięki bardzo korzystnemu stosunkowi jakości do ceny coraz więcej zapracowany Sopocian zamawia 5 zbilansowanych posiłków każdego dnia.

Sprawdźcie sami wszystkie dostępne firmy oferujące catering dietetyczny w Sopocie tutaj.

a poniżej prezentujemy sylwetkę kilku wybranych firm:

catering dietetyczny gdansk gdynia sopot

rukola twoj catering dietetyczny

4.8 40 opinie

Rukola Twój Catering Dietetyczny

Rukola z Trójmiasta to firma zaprzyjaźniona z jednym z lepszych doradców żywieniowych w naszym kraju. Kuchnia Rukoli to bardzo świadomy dobór składników pokarmowych, w tym umiejętne łączenie, tudzież rozdzielanie tłuszczów, białek oraz węglowodanów. To także ich odpowiedni dobór w zależności od pory dnia, czego nie wszystkie firmy oferujące catering dietetyczny są do końca świadome.

Wśród 4 diet oferowanych przez Rukolę, na szczególną uwagę zasługuję dieta Paleo, dzięki której na nowo można spojrzeć na odżywianie.

Firma oferuje opiekę dietetyczną przez cały okres trwania umowy.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Zielono Mi Catering

5.0 13 opinie

Zielono Mi Catering

Catering dietetyczny Zielono Mi to rodzinna firma z Trójmiasta, która specjalizuje się tylko w jednym rodzaju diety. Właściciele firmy, zainspirowani niezwykłą skutecznością z jaką dr Ewa Dąbrowska uzdrawia i oczyszcza pacjentów swoją autorską dietą warzywno-owocową, postanowili pomóc mieszkańcom Pomorza w jej stosowaniu.

Bardzo ograniczona lista dozwolonych składników w tzw. „Poście dr Dąbrowskiej” sprawia, iż dieta jest niezwykle trudna do samodzielnego stosowania. Co gorsza, nieumiejętnie przygotowywana, zniechęca do długotrwałego stosowania poprzez uciążliwą monotonię. Zielono Mi Catering dzięki swojej wąskiej specjalizacji w perfekcyjny sposób opanował serwowanie warzyw i owoców w takich kombinacjach, aby nie nudziły się one nawet w trakcie kilkutygodniowego stosowania diety.

Jak stwierdził niemiecki noblista – dr Otto Warburg, żadna choroba (w tym nowotwory), nie może istnieć w środowisku zasadowym. I właśnie dlatego, dieta dr Dąbrowskiej, która ze względu na swój radykalny charakter odkwasza organizm, jest coraz częściej wybierana przez osoby, które mają poważne problemy zdrowotne. Dzięki Zielono Mi, odkwaszająca dieta wegańska w najlepszym wydaniu dostępna jest także dla mieszkańców Trójmiasta i okolic.

Odwiedź stronę firmy aby dowiedzieć się więcej »


Sprawdź oferty wszystkich firm w Trójmieście