Catering dietetyczny Suwałki - Ranking

Kredens Smaku

Średnia 4.78 z 2 opinii

Catering Dietetyczny Kredens Smaku to zdecydowanie największa i najpopularniejsza firma oferująca diety z dowozem na Podlasiu. Mimo, iż kuchnia firmy znajduje się w Suwałkach, to codziennie w nocy kilka samochodów rozwozi posiłki po prawie całym województwie.

Kredens Smaku słynie z tego, że lubi eksperymentować smakami i niekonwencjonalnymi połączeniami, na które ciężko sobie pozwolić we własnej kuchni. I to właśnie dzięki kreatywności kucharzy i dietetyków, Klienci chwalą sobie Kredens Smaku za różnorodność i wyśmienity smak.

  • Dieta Oczyszczająca: od 56 zł
  • Dieta Sport Premium: od 89 zł
  • Dieta Sport Standard: od 59 zł
  • Dieta Standard: od 40 zł

Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl