Catering dietetyczny Szczecin - Ranking

LightBox

Średnia 4.40 z 52 opinii

LightBox to jedna z pierwszych ogólnopolskich firm na rynku cateringu dietetycznego. Choć firma ma swoją siedzibę główną w Gdańsku, to oferuje catering pudełkowy w ponad 60 miastach i miejscowościach na terenie całego kraju. Dodatkowo w okresie wakacyjnym LightBox rozszerza swój zasięg o kilkanaście miejscowości nadmorskich.

Oferta firmy jest bardzo przejrzysta i standardowa. Cztery pakiety (zbilansowana dieta standardowa, dieta wegetariańska, bez ryb, a także bez glutenu), a każdy z nich dostępny w pięciu wariantach kalorycznych (1000, 1200, 1500, 2000, 2500).

LightBox posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 • Dieta Gluten&Lactose Free: od 40 zł
 • Dieta No Fish: od 38 zł
 • Dieta Optimum: od 38 zł
 • Dieta Vege: od 38 zł

Maczfit

Średnia 4.28 z 160 opinii

To kolejny lubiany przez warszawskich celebrytów catering dietetyczny. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z bardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać niesamowitą dbałość nie tylko o smak, ale także o estetykę serwowanych dań. Każde pudełko, każda potrawa ma być ucztą dla podniebienia, ale jednocześnie cieszyć wzrok.

Maczfit jako pierwsza firma w Polsce objęła swoim zasięgiem dostaw wszystkie województwa.

 • Dieta Care: od 36 zł
 • Dieta Detox Me: od 120 zł
 • Dieta Diabetic: od 36 zł
 • Dieta Fajter: od 40 zł
 • Dieta Fit: od 36 zł

Body Chief

Średnia 3.71 z 105 opinii

Body Chief is a lifestyle. Kochamy to, co robimy!

Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale pragniemy zarazić Cię pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Ci osiągnąć wymarzone cele. I uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!

 • Dieta Gluten Free: od 34 zł
 • Dieta Junior: od 26 zł
 • Dieta Lactose & Gluten Free: od 35 zł
 • Dieta Lactose Free: od 34 zł
 • Dieta Low IG: od 36 zł

4 line

Średnia 4.90 z 1 opinii

Catering dietetyczny 4 line, jak sami o sobie piszą, nie jest zwykłym cateringiem dietetycznym. To w pełni profesjonalnie stworzony system pełnowartościowych posiłków, dzięki któremu nie tylko zyskasz energię witalną i poprawisz swoje samopoczucie, ale przede wszystkim osiągniesz wymarzoną sylwetkę bez uszczerbku na zdrowiu.

4 line to połączenie fantazji kulinarnej oraz zasad zdrowego odżywiania zgodnego z fizjologią człowieka. Wszystkie diety układane są przez doświadczonego w dziedzinie zdrowego odchudzania specjalistę ds. żywienia człowieka, dzięki czemu możesz być pewny jakości żywieniowej proponowanych przez nas posiłków.

 • Dieta Bez laktozy: od 53,10 zł
 • Dieta Bezglutenowa: od 53,10 zł
 • Dieta Sport: od 58,70 zł
 • Dieta Standard: od 42,10 zł
 • Dieta Wege: od 53,10 zł

Light Menu

Średnia 4.87 z 3 opinii

Light Menu to propozycja dla osób mających świadomość tego, jak ważną rolę w życiu odgrywa odpowiednia dieta. Odpowiednia, czyli taka, która pozwoli nie tylko kontrolować masę ciała, ale także zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Proponujemy zestaw pięciu zbilansowanych i smacznych posiłków na każdy dzień z dowozem do domu lub pracy. Nasze posiłki są przygotowywane ze świeżych, sezonowych produktów, ściśle według zaleceń opracowanych przez naszego dietetyka. Z nami odchudzanie staje się proste.

 • Dieta Standard: od 39,99 zł
 • Dieta Wegetariańska: od 39,99 zł

Chudnij Smacznie to posiłki przygotowane w sposób naturalny, różnorodny i smaczny, które dostarczamy pod adres zamieszkania bądź pracy. Nasza propozycja dostarczy Ci spożywczych wrażeń, jakich potrzebujesz, zapewniając zdrowy styl życia połączony z lekkością diety. Posiłki są zróżnicowane kalorycznie w zależności od potrzeb, bogate w witaminy, błonnik, minerały i pozostałe niezbędne składniki odżywcze. Lekkość naszej diety zapewni Ci lekkość życia.

 • Dieta Standard: od 39 zł

5 Smaków

Średnia 4.08 z 2 opinii

Catering 5 Smaków to catering zdrowotny prowadzony przy lubianej szczecińskiej restauracji wegetariańskiej. Firma oferuje szeroki wybór dań wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych. Każde danie przygotowywane jest od podstaw używając tylko naturalnych produktów i tradycyjnych metod przyrządzania. Co ważne, catering 5 Smaków uwzględnia wymagania klientów z alergią, celiakią, nadciśnieniem i nadwagą. Jak sami o sobie piszą, tajemnica gotowania według 5 Smaków polega na szanowaniu praw natury, uwzględnianiu energii pożywienia i pór roku w diecie.

 • Dieta Wegetariańska: od 55 zł
 • Dieta Wegetariańska z rybami: od 55 zł

W cateringu SAAS nie stosujemy schematów dietetycznych. W menu jest ponad 150 pozycji pozwalających zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta oraz indywidualne potrzeby takie jak: celiakia, fenyloketonuria, oczyszczająca dieta owocowo-warzywna wg dr Ewy Dąbrowskiej.

Gotujemy na parze, smażymy bez tłuszczu, pieczemy w gorącym powietrzu zachowując jędrność, naturalny smak oraz wszystkie wartości odżywcze.Chleb, bułki i ciasta, pieczemy sami z mąki otrębowej, którą również sami mielimy, minimalizując zawartość glutenu na korzyść błonnika. Własne szynki i kiełbasy robimy z wysokiej jakości mięs bez tłuszczu i wędzimy w naturalnym dymie tradycyjnymi metodami. Starannie dobieramy surowce i przyprawy, a system kontroli jakości HACCP oraz rodzinny nadzór gwarantują solidną domową jakość. W chwili obecnej robimy również własne wędliny dojrzewające na wzór włoskiego prosciutto i hiszpańskiego serano.

 • Dieta Standard: od 42 zł

Oferujemy całodniowy catering dietetyczny składający się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków, które zostaną dostarczane do Państwa pracy lub domu raz dziennie pod wskazany adres. Menu układane jest przez dietetyka przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego >Dietetyk< pod względem kaloryczności, wagi i składników odżywczych. Dietetyk również bierze udział w bezpośrednim przygotowywaniu posiłków co zapewnia ich skrupulatne i odpowiednie przygotowanie. Proponujemy diety odchudzające, regeneracyjne lub odżywcze o dowolnej kaloryczności.


Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl