Ranking cateringów dietetycznych (Węgrów)

  1. Cateromarket
  2. Ranking firm w Węgrów

Naszym głównym celem jest niesienie Państwu pomocy w nauce zdrowego odżywiania i odchudzania. Wszystkie diety są układane przez dyplomowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem w żywieniu dzieci, osób dorosłych a także seniorów. Naszym atutem jest fakt, iż Pani dietetyk jest u nas także szefem kuchni. Mamy zróżnico... (czytaj więcej)

  • Dieta Detoks sokowy: od 42 zł
  • Dieta Power Soup: od 43 zł
  • Dieta Sport: od 57 zł
  • Dieta Standard: od 36 zł
  • Dieta Warzywa + Owoce: od 43 zł

Na zdrówko jest firmą oferującą kompleksową obsługę żywieniową dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać a nie wiedzą jak. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy mają za mało czasu na codzienne wojaże kuchenne a cenią sobie wysoką jakość potraw, przygotowanych zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Dlat... (czytaj więcej)

  • Dieta Standard: od 25,65 zł

Możesz również skorzystać z wyszukiwarki firm cateringowych tutaj lub zaawansowanej porównywarki ofert dostępnej tutaj.

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl