Catering dietetyczny Wiązowna - Ranking

Maczfit

Średnia 4.28 z 160 opinii

To kolejny lubiany przez warszawskich celebrytów catering dietetyczny. Właścicielem marki Maczfit jest właściciel sieci restauracji Milanovo - jednych z bardziej prestiżowych lokali na kulinarnej mapie Warszawy. Ma to o tyle duże znaczenie, ponieważ w każdym posiłku serwowanym przez Maczfit widać niesamowitą dbałość nie tylko o smak, ale także o estetykę serwowanych dań. Każde pudełko, każda potrawa ma być ucztą dla podniebienia, ale jednocześnie cieszyć wzrok.

Maczfit jako pierwsza firma w Polsce objęła swoim zasięgiem dostaw wszystkie województwa.

  • Dieta Care: od 36 zł
  • Dieta Detox Me: od 120 zł
  • Dieta Diabetic: od 36 zł
  • Dieta Fajter: od 40 zł
  • Dieta Fit: od 36 zł

Victory Diet

Średnia 3.10 z 11 opinii

Lubisz jeść smacznie i zdrowo? To tak, jak my. Ale nie każdy z nas ma czas, by każdego dnia poświęcać kilka godzin, na przygotowanie wartościowych i aromatycznych posiłków. Victory Diet to zespół ekspertów: kulinarnych i w zakresie zdrowego żywienia. Doświadczony dietetyk oraz kucharze, dla których gotowanie to pasja przygotowali wspólnie wyjątkową ofertę - to dieta pudełkowa inna niż wszystkie. Dieta do domu, która elastycznie dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb.


Divine Food

Średnia 5.00 z 5 opinii

DIVINE FOOD to propozycja dla osób zainteresowanych swoim zdrowiem i dbaniem o piękną sylwetkę. Dla tych, którzy nie chcą tracić czasu i energii na przygotowanie pysznych zbilansowanych posiłków.

Oferujemy catering dietetyczny i okolicznościowy przygotowany z produktów ekologicznych z wykorzystaniem superfoods (superżywności), w większości metodą sous-vide zapewniającą zachowanie cennych witamin i składników odżywczych.

Naszą misją jest udowodnienie, że odchudzanie i dbanie o własne zdrowie może być BAAAARDZO PYSZNE.

  • Dieta EKO: od 80 zł
  • Dieta Redukcja bez glutenu: od 55 zł
  • Dieta Redukcja Wege: od 50 zł
  • Dieta Redukcyjna: od 50 zł
  • Dieta Sport: od 65 zł

Raj Life Diet

Średnia 4.39 z 8 opinii

Startujemy z nowym projektem przygotowanym dla osób, dla których priorytetem jest zdrowe odżywianie i estetyczny wygląd. Nasi specjaliści przygotują dla Was pełnowartościowe , zbilansowane posiłki. Udowodnimy, że można jeść zdrowo a zarazem pysznie, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu.


Filtruj wyniki:


Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl