Ranking cateringów dietetycznych (Wolbrom)

  1. Cateromarket
  2. Ranking firm w Wolbrom (zmień)

Power Meal

Średnia 3.59 z 12 opinii

Nasze diety są tworzone przez profesjonalistów, którzy kochają to co robią. Każdy posiłek to połączenie doświadczenia dietetyka, kucharza oraz trenera personalnego. Pragniemy zarazić każdego naszego Klienta >power life< stylem i pokazać jak łączy się wykwintne podniebienie naszego kucharza z rygorem dietetyka i trenera pe... (czytaj więcej)


Nasza misją jest dostarczenie całodziennych zestawów posiłków, które zawierają to, co potrzebne, by cieszyć się zdrowiem i świetna sylwetką. Oferujemy posiłki przygotowane z najwyższej jakości produktów. Dostarczamy je w estetycznych pudełkach pod wskazany adres codziennie. Zapewniamy bezpłatną opiekę dietetyka. ... (czytaj więcej)

  • Dieta Active: od 49,50 zł
  • Dieta Balance: od 47,67 zł
  • Dieta Fit: od 45 zł
  • Dieta Gym: od 53,10 zł
  • Dieta Sport: od 51,30 zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl