Ranking cateringów dietetycznych (Zgorzelec)

Dietykieta

Średnia 4.99 z 18 opinii

Produkty, które spożywamy dzisiaj mają kilkukrotnie mniej wartości odżywczych niż te same produkty, które jedli nasi dziadkowie. Wie o tym doskonale właścicielka cateringu Dietykieta, dietetyk kliniczny, która uważana jest za jedną z najlepszych ekspertek ds. holistycznego odżywiania w naszym kraju.

Przeciwniczka nachalnej farmakoterapii, wierzy że jedzenie połączone z mądrą suplementacją mikroelementami oraz pierwiastkami śladowymi może pomóc tam gdzie zawodzi konwencjonalna medycyna. Wszystko w to co wierzy, przenosi do swojej kuchni dbając o doskonałość w odżywianiu.

Catering dietetyczny Dietykieta oferuje nie tylko najwyższej jakości posiłki, bazujące na ekologicznych produktach, ale także profesjonalną analizę wyników badań krwi pod kątem niedoborów, stanów zapalnych, chorób autoimmunologicznych, a także cukrzycy i wielu innych.

W ofercie Dietykiety na szczególną uwagę zasługują dieta Paleo+ oraz dieta Południowa.

  • Dieta Bez ryb: od 55 zł
  • Dieta Paleo +: od 61 zł
  • Dieta Południowa: od 55 zł
  • Dieta Wegetariańska: od 55 zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl