Ranking cateringów dietetycznych (Bolesławiec)

Dietykieta

Średnia 4.99 z 18 opinii

Produkty, które spożywamy dzisiaj mają kilkukrotnie mniej wartości odżywczych niż te same produkty, które jedli nasi dziadkowie. Wie o tym doskonale właścicielka cateringu Dietykieta, dietetyk kliniczny, która uważana jest za jedną z najlepszych ekspertek ds. holistycznego odżywiania w naszym kraju.

Przeciwniczka nachalnej farmakoterapii, wierzy że jedzenie połączone z mądrą suplementacją mikroelementami oraz pierwiastkami śladowymi może pomóc tam gdzie zawodzi konwencjonalna medycyna. Wszystko w to co wierzy, przenosi do swojej kuchni dbając o doskonałość w odżywianiu.

Catering dietetyczny Dietykieta oferuje nie tylko najwyższej jakości posiłki, bazujące na ekologicznych produktach, ale także profesjonalną analizę wyników badań krwi pod kątem niedoborów, stanów zapalnych, chorób autoimmunologicznych, a także cukrzycy i wielu innych.

W ofercie Dietykiety na szczególną uwagę zasługują dieta Paleo+ oraz dieta Południowa.

  • Dieta Bez ryb: od 55 zł
  • Dieta Paleo +: od 61 zł
  • Dieta Południowa: od 55 zł
  • Dieta Wegetariańska: od 55 zł

W trosce o zdrowie i zgrabną figurę stworzyliśmy catering dietetyczny Fit Life z dowozem na terenie Legnicy, Bolesławca, Chojnowa oraz Złotoryi.

Firmę Fit Life tworzą pasjonaci gotowania oraz zdrowej żywności. Posiłki, które przygotowujemy dla Państwa są dla Nas niezwykle ważne, dlatego dbamy, aby były starannie wykonane z produktów najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty były wysokiej jakości, ekologiczne oraz nieprzetworzone. Różnicę w smaku oraz własnym samopoczuciu odczują Państwo już po pierwszym zestawie.

  • Dieta Bezglutenowa: od 54 zł
  • Dieta Indywidualna: od 54 zł
  • Dieta Standard: od 41 zł
  • Dieta Wegetariańska: od 46 zł

Filtruj wyniki:

według statusu w Cateromarket

według wykluczeń potraw/składników

biorąc pod uwagę Twój cel

Serwis cateromarket.pl jest odpowiedzią na coraz większą liczbę firm oferujących catering dietetyczny. Moda na catering w pudełkach opanowała nie tylko Warszawę, ale w zasadzie wszystkie większe miasta w Polsce. Nikogo już nie dziwi widok kolegi z pracy z torbą wypełnioną gotowymi, a przy tym zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami na cały dzień.

Naszym celem jest rozreklamowanie cateringu pudełkowego w skali całego kraju, pokazanie wszystkich jego zalet i przekonanie ludzi, że jest to usługa dla każdego.

Cateromarket

Dane kontaktowe

Cateromarket Sp. z o.o.
Al. Bohaterów Września 18/48
02-389 Warszawa
Email: kontakt@cateromarket.pl