Wegetariańska + Ryby od Diatta
Dieta wegetariańska z rybami obejmuje eliminację mięsa, ale pozostawia w diecie ryby i owoce morza. Dozwolone są także produkty mleczne oraz jajka. Na zamówienie tego wariantu decydują się osoby, które pragną zmniejszyć ilość spożywanych produktów odzwierzęcych, nie lubią mięsa, albo chciałyby zacząć odżywiać się bardziej roślinnie. Niekiedy jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają alergię na ryby lub czują się ociężale po zjedzeniu potraw mięsnych.
Rozwiń
100% klientów poleca 3 opinii 17 diet w ofercie
Co znajdziesz w swojej diecie?
Poranna dostawa

Codziennie rano dostajesz swoje świeże jedzenie

Twoja dieta
Początek diety test
Zakończenie diety
Kaloryczność 1000 kcal / 5 posiłków
61,00
dzień
Zamów do 23:00 (jutro) aby otrzymać za 4 dni
61,00 zł x
dni
61,00
Dostawa zł x
dni
Darmowa dostawa
Opinie
0,00 3 opinii
Smak
5,00
Różnorodność
5,00
Estetyka
5,00
Składniki
5,00
Pudełko
4,67
Basia, Warszawa 4,95
Czerwiec 2022

Jedyny minus daję za pojemniki, które wg mnie raz są zbyt mocno a raz zbyt slabo zgrzane. Poza tym jedzenie bardzo dobre. Ja na diecie osiągnęłam swój cel - schudłam 5kg

Anna, Warszawa 5,0
Czerwiec 2022

Co do zasady nie ma się do czego przyczepić, bardzo solidny catering. Zdarza się coś co mi nie zawsze pasuje jak posiłek z dużo ilością cebuli, ale to już moje indwydiualne preferencje. Rzadko pojemniki były źle zamknięte i np. pieczywo nasiąkło jakimś sosem, który był w komorze obok. Ogólnie polecam, ja już kontynuuje swoją przygodę kilka tygodni i na razie zostaję.

Basia, Warszawa 5,0
Maj 2022

Generalnie jestem zadowolona i dieta spełnia moje oczekiwania. Porcje są wystarczające, nie chodzę głodna, jest smacznie. Może raz w przeciągu 2 tygodni coś mi nie podpasowało (za słodka owsianka w mojej ocenie).

Może Ci się spodobać