LCHF - Wybór menu od diet4u

Low Carb High Fat - wybieraj posiłki spośród diet niskowęglowodanowych paleo i keto.

 

Rozwiń
96% klientów poleca 139 opinii 14 diet w ofercie
Twoja dieta
Początek diety test
Zakończenie diety
Kaloryczność 1050 kcal / 3 posiłki
89,00
dzień
Zamów do 12:00 (jutro) aby otrzymać za 4 dni
89,00 zł x
dni
89,00
Dostawa zł x
dni
Darmowa dostawa
Opinie
0,00 139 opinii
Smak
4,82
Różnorodność
4,78
Estetyka
4,86
Składniki
4,89
Pudełko
4,92
Barbara, Toruń 4,2
Styczeń 2023

Nie zawsze był to mój smak i jak dla mnie mała róźnorodność dań obiadowych.

Sebastian, Warszawa 5,0
Grudzień 2020

Wiele czytałem na temat diety paleo. Na początku bardzo sceptycznie do niej podchodziłem, ale znalazłem właśnie ich ofertę i pomyślałem sobie, że można spróbować. Powiem szczerze, że okazało się to strzałem w dziesiątkę. Czuję się naprawdę bardzo dobrze. Mogę polecić z czystym sumieniem. Ogromny plus za punktualność, to się naprawdę ceni. Kolejny za doradztwo żywieniowe, fajnie skomponowane produkty, sami wiele robią swoich. Ogólnie też podane ze smakiem. Nie mam się do czego przyczepić, no może jedynie do tego, że są za dobrzy, bo nie mogę się z nimi rozstać :) Nie no żartuję, nawet bym nie chciał. Na pewno będziemy razem jeszcze długo :).

Marian, Warszawa 5,0
Grudzień 2020

Nie zamieniłbym ich na żaden inny catering. Uważam, że są po prostu świetni w tym, co robią. Doradztwo żywieniowe na bardzo wysokim poziomie, biorą pod uwagę zarówno preferencje żywieniowe jak i ogólną kondycję organizmu. Zawsze przywożą świeże posiłki i nie zdarzyło mi się żeby nie zrobili tego na czas. Dieta - nie ma nudy na talerzu, fajnie estetycznie podane, porcje takie, że osobiście nie chodzę głodny. Naprawdę warto.

Maria, Warszawa 5,0
Grudzień 2020

Uważam, że świetnie się sprawują, można naprawdę polegać na ich doświadczeniu. Bardzo dobre doradztwo żywieniowe i spersonalizowane podejście do tematu układania diety, co jak dla mnie dość rzadko się zdarza w tego rodzaju cateringach (mam doświadczenie z kilkoma). Myślę, że jak na taką cenę, co proponują, to robią nawet za dużo :). Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z jakości, różnorodności i tego, że nie pozostawiają pytań bez odpowiedzi. Wszystko zawsze świeże i na czas.

Może Ci się spodobać