OGARNIJ HASHIMOTO - CLASSIC od Luxury Meals

Jest to dieta stworzona z myślą o tych, którzy zmagają się z chorobą Hashimoto. Nie tylko skupia się ona na wspieraniu zdrowego trybu życia, ale także dostarcza specjalnie dobranych składników, które mogą być korzystne dla osób z Hashimoto.

To nie tylko jedzenie, to rytuał troski o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Znajdziesz u nas starannie dobraną mieszankę pokarmów bogatych w antyoksydanty, witaminy i minerały, które wspierają funkcjonowanie tarczycy i pomagają w łagodzeniu objawów Hashimoto.

Nasza dieta opiera się na świeżych warzywach, owocach, pełnych ziarnach, zdrowych tłuszczach oraz białkach pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, dostarczając pełnowartościowych posiłków. Przy jej wyborze masz możliwość wyboru posiłków bez glutenu i bez nabiału. Dodatkowo oferujemy w niej posiłki zarówno wegetariańskie jak i roślinne. Z nami jedzenie staje się dla Ciebie przyjemnością, a nie dodatkowym źródłem stresu.

Nasza dieta jest nie tylko o smaku, ale także o wsparciu. Wspólnie z nami możesz zacząć nowy etap w dbaniu o swoje zdrowie, odżywiając się zgodnie z zaleceniami specjalistów. Nasza dieta to nie tylko sposób na pokonanie wyzwań związanych z Hashimoto, to także szansa na odkrycie, jak zdrowe i smaczne jedzenie może wpływać pozytywnie na Twoje codzienne funkcjonowanie.

Pamiętaj, że tylko w wariancie Premium masz możliwość wyboru z menu. Przy wyborze wariantu Classic wybór będzie ograniczony.

Rozwiń
84% klientów poleca 33 opinii 24 diet w ofercie
Co znajdziesz w swojej diecie?
Poranna dostawa

Codziennie rano dostajesz swoje świeże jedzenie

Makro per posiłek + alergeny

Dla każdego posiłku wykaz makroelementów i alergenów

Torba papierowa (ekologiczna)

Twój codzienny posiłek zapakowany w torbę przyjazną planecie

Produkty rzemieślnicze

Posiłki przygotowywane z produktów od lokalnych dostawców

Własne uprawy roślin

Do przygotowania posiłków wykorzystujemy własne warzywa i owoce

Pieczony własnej produkcji

Codziennie pieczemy pieczywo dla Ciebie we własnej piekarni

Twoja dieta
Początek diety test
Zakończenie diety
Kaloryczność 900 kcal / 3 posiłki
47,89
dzień
Zamów do 07:00 aby otrzymać pojutrze
47,89 zł x
dni
47,89
Dostawa zł x
dni
Darmowa dostawa
Opinie
0,00 33 opinii
Smak
4,30
Różnorodność
4,27
Estetyka
4,55
Składniki
4,61
Pudełko
4,61
Grażyna, Gryfice 3,4
Kwiecień 2024

Jakość jedzenia i przyrządzenie potraw jest zadowalające. Pojedyncze potrawy, które mogłam zjeść były smaczne i jakość produktów była w porządku. Ciężko jest mi ocenić w pełni dostarczane posiłki, ponieważ nie mogę dokonać wyboru mimo opcji "no limits" z racji braku dostępu menu w panelu klienta na stronie cateromarket, przez którą dokonałam zakupu diety z Luxury Meals. Otrzymuję posiłki, których nie jadam.

agnieszka, Witnica 5,0
Kwiecień 2024

Jedzenie bardzo pyszne. Polecam

Michał, Warszawa 5,0
Kwiecień 2024

super jedzenie !

Piotr, Warszawa 3,65
Maj 2022

Jedzenie smaczne, ale po 2 tygodniach dania się zaczęły bardzo powtarzać (stosowałem ok 2 mce) i to dosłownie kropka w kropkę-identyczne obiady co 2gi tydzień w piątek..Opakowania super bo eko, ale przetransportowanie ich inaczej niż autem nie wchodzi w grę-otwierają się i jedzenie wypada do torby...

Może Ci się spodobać