Dieta wegańska – polega na całkowitym wyeliminowaniu wszystkich produktów odzwierzęcych, w tym jaj, nabiału, ryb i owoców morza, żelatyny i miodu.
Rozwiń
96% klientów poleca 31 opinii 25 diet w ofercie
Co znajdziesz w swojej diecie?
Poranna dostawa

Codziennie rano dostajesz swoje świeże jedzenie

Twoja dieta
Początek diety test
Zakończenie diety
Kaloryczność 1400 kcal / 5 posiłków
71,00
dzień
Zamów do 13:00 aby otrzymać pojutrze
71,00 zł x
dni
71,00
Dostawa zł x
dni
Darmowa dostawa
Opinie
0,00 31 opinii
Smak
4,77
Różnorodność
4,77
Estetyka
4,87
Składniki
4,77
Pudełko
4,81
Ewelina, Łapy 5,0
Marzec 2024

Dieta wychodząca różnorodna i smaczna

Ewelina, Łapy 4,85
Marzec 2024

Dieta wprowadzającą syta, nie odczuwa się głodu

Ewelina, Łapy 3,2
Marzec 2024

W pierwszym tygodniu górków kiszone w potrawach były niezjadliwe, nie dało się ich zjeść ani surowcach ani w zupie, miały niedobry smak i dziwny zapach. Dopiero w kolejnym tygodniu diety były zupełnie inne i zupy i dania z ogórkami, odniosłam wrażenie, że były zupełnie inne w smaku- na plus. W drugim tygodniu dania były lepsze, zupy krem były lepiej przyprawione w przeciwieństwie do pierwszego tygodnia postu.

Beata, Poznań 1,0
Luty 2024

Bardzo słaba oferta, wręcz zakrawa na oszustwo, brak opisu kaloryczności, składników !!!! żadnych etykiet na pudełkach co zawierają.tylko znaczki Ś 1, O1 itp. To niedozwolone w dietach pudełkowych!!!! Pudełko pełne rukoli i kilka plasterków awokado...bez przypraw, kapusta kwaszona i kilka kawałków jabłka, sok buraczny rodem z kartonika tak smakował...Zupa : woda z warzywami w paski (jak z mieszanki mrożonej. To nie są standardy diety dr Dąbrowskiej (1400 kalorii wychodzenie z postu). Przestrzegam kategorycznie. Zakupiłam próbnie bo wcześniej korzystałam z innego cateringu i mam porównanie. Unikajcie - przynajmniej dostawcy z Poznania. Masakra. Nie mam zwyczaju pisać negatywów ale tu zasłużyli. Omijam ten catering z daleka i wracam do mego poprzedniego.

Może Ci się spodobać